Firma F. Arthur Uebel byla založena v roce 1936, kdy se Friedrich Arthur Uebel po smrti svého mistra Oskara Oehlera rozhodl pokračovat ve výrobě řemeslně špičkově zpracovaných klarinetů pod svým vlastním jménem. Nástroje této značky v sobě kombinují úctu k tradičnímu řemeslu, kvalitní komponenty a moderní výrobní technologie. Nová řada výrobků používá francouzský hmatový, tzv. Boehmův, systém, který je ve světě nejrozšířenějším.
B klarinet z řady Advantage je kvalitní nástroj ze speciálně vybraného grenadilového dřeva se sedmnácti postříbřenými klapkami, šesti prstenci a nastavitelnou opěrkou pro palec. Balení dále obsahuje dva soudky, kožené podlepky, hubičku a plátky Vandoren, ligaturu Rovner a pevné pouzdro.
Model Advantage-L má Es zvedák, který navyšuje počet klapek na osmnáct.
Parametry
- Typ: B klarinet
- Ladění: Bb
- Tělo: Grenadilové dřevo
- Klapky: Otevřené
- Obsah balení: Mazadlo na korky, Vytěrák, Pevné pouzdro
- Země výroby: Německo
Zašlete nám svůj dotaz a naši odborníci přes hudební nástroje se vám brzy ozvou zpět. Pokud usoudíme, že je váš dotaz užitečný i pro další zákazníky, může zde být zveřejněný.
Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.
Pravidla recenzí