Logo
T modely

Fender American Ultra Luxe Telecaster RW Transparent SG

Elektrická kytara / HN224416
Elektrické kytary Fender z řady American Ultra spojují nadčasový design nástrojů značky Fender s těmi nejmodernějšími prvky. Potěší tak především muzikanty, co upřednostňují u kytar maximální flexibilitu.

Ergonomicky tvarované tělo kytary ULTRA LUXE TELE RW je zhotoveno z jasanu. Augmented “D” profil javorového krku, zaoblené hrany palisandrového hmatníku a zkosená patka krku nabízí maximální herní komfort a snadný dohmat po celé ploše hmatníku. Dvaadvacet pražců z nerezové oceli velikosti Medium Jumbo a složený rádius hmatníku (10” – 14”), který se směrem k tělu zplošťuje, umožňují pohodlnou hru akordů a riffů u nultého pražce i ultra rychlý shred na vyšších polohách hmatníku.

Dva single-coil snímače Ultra Noiseless poskytují kytaře vintage i řádně rockově zkreslený zvuk, který je díky Noiseless technologii bez otravného brumu. K úpravám zvuku slouží ovladač hlasitosti se zabudovaným přepínačem S-1, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Aktivace switche S-1 při nastavení přepínače na pozici 2 mění zapojení snímačů z paralelního na sériové.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z materiálu TusQ v uzavřených uzamykatelných mechanikách (Deluxe Cast/Sealed Locking) a v pevné kobylce se šesti sedly z chromované mosazi a ukotvením strun skrze tělo.

Kytara je dodávána v kufru tvarovaném na míru nástroje.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky