Logo
Sluchátka pro in-ear monitoring

Fender FXA7 PRO IEM - GOLD

In-Ear sluchátka / HN163311
FXA7

Fender přichází s řadou in-ear sluchátkových monitorů, které ocení všichni profesionálové a hudební nadšenci, kteří vyžadují perfektní a hlavně přesný poslech bez zbytečných příkras a zvýrazněných frekvencí. Chcete-li poslouchat hudbu tak, jak opravdu zní, sáhněte po některém z těchto profesionálních modelů - všechny jsou přímo nabité nejmodernějšími technologiemi. Tato sluchátka oceníte jak při živém hraní, tak ve studiu nebo při procházkami městem.

Srdcem FXA7 je patentovaná kombinace dvou tweeterů z vyvážené armatury (Hybrid-Dynamic tuned Balanced Armature Array – HDBA) a 9,25 mm precizního měniče vytvořeného z kovů vzácných zemin. Oba jsou vyladěny pro bezchybnou spolupráci bez nutnosti frekvenční výhybky. Díky tomuto systému a frekvenčnímu rozsahu 6 Hz - 24 kHz poskytují sluchátka velmi transparentní hudební obraz s pulsujícími basy, bohatými středy a jasnými výškami.

Díky vysoké citlivosti zajistí sluchátka nezkreslený poslech i při vysokých hlasitostech. Impendance 16 Ohm zaručuje, že můžete spolehlivě poslouchat i po připojení sluchátek do svého mobilního zařízení. Výkonná, pasivní redukce šumu vás ochrání jak před okolními zvuky, tak před nečekanými hlasitostními výkyvy při živém hraní.

Technologie 3D tisku umožnila naskenovat tisíce tvarů uší, díky čemuž jsou mušle sluchátek velmi ergonomické a pasují na 95% uší. Umožňují tak pohodlný poslech i při několikahodinovém používání.

In-ear sluchátka firmy Fender jsou určena všem, kteří vyžadují přesný poslech bez zbytečných příkras, ať už se nachází na podiu nebo na ulici.

Technické údaje:

• Sluchátka pro in-ear monitoring

• 2 x tweeter - Hybrid-Dynamic tuned Balanced Armature Array (HDBA)

• 9,25 mm měnič z kovů vzácných zemin, port s technologií Groove-tuned

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat sluchátka.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky