Ostatní

FENDER Meteora PF LPB

Elektrická kytara / HN199573
Elektrické kytary z řady Fender Alternate Reality navazují na sérii Parallel Universe a představují nástroje v netradičním hybridním designu s nekonvenční volbou snímačů a hardwaru. Oproti americké řadě Parallel Universe se jedná se o cenově dostupnější kytary vyráběné v mexické Ensenadě, které ovšem prochází stejně pečlivou výstupní kontrolou.

Model Meteora se specifickým offset tvarem těla vás na pódiu spolehlivě odliší od tisícovek dalších hráčů. Tělo kytary je zhotoveno z olše. K javorovému krku s příjemným Modern C profilem je přilepen hmatník ze dřeva pau ferro s plošším rádiem (12”) osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční tečky.

Dva humbuckery známé z řady Fender Player poskytují kytaře plný zvuk s rockovým drivem a nezaměnitelným feelem nástrojů značky Fender. K úpravám zvuku a nastavení slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona s funkcí Push/Pull, třípolohový přepínač snímačů a Push/Push switch, jehož stlačením otočíte přiřazení ovladačů hlasitosti k jednotlivým humbuckerům. Povytažením tónové clony rozdělíte cívky humbuckerů, jejichž zvuk se změní na tradiční Fender single-coil.

Přesné a stabilní ladění zaručuje uchycení strun ve firemních mechanikách a v pevné kobylce Adjusto-Matic s ukotvením strun skrze tělo. Stylový design podtrhuje praktický černý třívrstvý pickguard a firemní logo na hlavici kytary.

Nástroj je dodáván v obalu (gig bag).
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru