Každý den až do Vánoc nová sleva. Klikni zde a je tvoje! Vyzvednutí objednávky i v neděli!
Logo
Ostatní

Fender MIJ Traditional II 60s Jazzmaster RW OTM

Limitovaná edice Elektrická kytara / HN294083
Elektrická kytara Fender Made in Japan Traditional Late 60s Jazzmaster Ocean Turquoise Metallic nabízí spojení amerického Fender designu a japonské řemeslné zručnosti.

Slovo Jazzmaster v názvu napovídá o původním záměru, ale s jazzem si tento hudební nástroj s typickým offset tvarem těla moc nepotykal - oblibu získal mezi muzikanty z alternativní hudební scény (od surf rocku po indie rock). Lipové tělo nástroje zdobí lesklý polyesterový lak a barevná úprava Ocean Turquoise Metallic. K javorovému krku s “U” profilem je přilepen palisandrový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage. Orientaci na hmatníku usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Pár vintage-style single-coil snímačů poskytuje kytaře vřelý zvuk a feel s jasně přiznanou Fender DNA. K nástrojům Jazzmaster tradičně patří i elektronika se dvěma obvody - Lead se standardními potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohovým přepínačem a vřelejší temnější zvuk obvodu Rhythm se samostatnými ovladači (v obvodu Rhythm je aktivní pouze krkový snímač).

Struny jsou přes nultý pražec z kosti uchyceny ve firemních ladicích mechanikách ve vintage stylu a přes kobylku se šesti nastavitelnými sedly ve floating tremolu. Stylové zpracování podtrhuje světlý třívrstvý pickguard.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty








Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky