Logo
Koncertní

Flight DUC 460 Amara EQ

Elektroakustické ukulele /
Nechcete čekat? Zkuste alternativu












Řada Supernatural Series značky Flight nabízí atraktivní modely ukulelí zhotovených z exotických dřev (dao, mangovník, eben amara, akácie, obláčkový jasan), kdy kresbu dřev doplňují dekorativní polohové značky na hmatníku a zdobné inlaye hlavice. Díky cenové dostupnosti představují skvělou volbu pro začínající ukulelisty a ukulelistky, ale jistě neurazí ani zkušené hráče.

Tělo tohoto koncertního ukulele je zhotoveno z laminovaného ebenu amara (amara ebony je v podstatě totéž co eben makassar). Přirozenou rezonanci ukulele vylepšuje jemně klenutá zadní deska. Krk a hmatník nástroje jsou vyrobeny z afrického okoumé a ořechu, což je rovněž poměrně často používaná kombinace dřev. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ladicích mechanikách kytarového typu (Die-Cast Geared) a ořechové kobylce. Vzhled ukulele zpestřují zmíněné zdobné inlaye na hmatníku a hlavici a hardware ve zlatém provedení.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika Flight FU-T3 s preampem instalovaným do lubu nástroje (třípásmový ekvalizér, ladička). Ukulele je dodáváno ve stylovém obalu (gig bag) spolu s instruktážním bookletem.

Slovinská značka Flight je dalším zajímavým pojmem na poli výrobců ukulelí. Nabízí široké spektrum těchto populárních kompaktních nástrojů v klasických i méně tradičních tvarech a standardních velikostech. Začínající hráče a tuláky s muzikantskou duší potěší kvalitně zpracované cenově dostupnější modely ukulelí zhotovené z klasických i exotických dřevin v přírodních a barevných úpravách, nebo cestovní modely ukulelí z řady Travel Series s tělem z odolného plastu. Zkrátka nepřijdou ani náročnější muzikanti a profi hráči, kteří mohou vybírat ze špičkově zpracovaných polo/celomasivních modelů elektroakustických ukulelí.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat ukulele.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Vyprodáno
Produkt je aktuálně nedostupný. Můžete si vybrat jinou variantu, nebo si nastavit hlídání dostupnosti a my vám dáme vědět, jakmile bude k dispozici.
5 590 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Volume, Bass, Middle, Treble 
  • Integrovaná ladička Ano 
Vlastnosti
  • Barva výrobce Natural 
  • Barva Natural 
  • Povrchová úprava Mat 
  • Typ ukulele Koncertní 
  • Výřez Ne 
  • Menzura 380 mm
  • Počet pražců 18 
  • Šířka nultého pražce 35 mm
  • Snímač Ano 
  • Typ snímače Piezo 
  • Model elektroniky Flight FU-T3 
  • Ladicí mechaniky Flight 
  • Hardware Zlatý 
  • Struny Aquila Super Nylgut 
Materiál
  • Korpus Vrstvený 
  • Přední deska Eben 
  • Zadní deska Eben 
  • Luby Eben 
  • Krk Okoume 
  • Hmatník Ořech 
  • Kobylka Ořech 
Příslušenství
  • Kufr Ne 
  • Pouzdro Ano 
Země výroby
  • Země výroby Čína 
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
. Flight DUC 460 Amara EQ
Vyprodáno
5 590 Kč
Podobné fráze
Kategorie
Značky