Hlavní stránka


Furch Days v Kytary.cz

Hudebníci, pište si do diářů červenou propiskou: v průběhu února a března probíhají v Kytary.cz akční dny se značkou Furch a já budu u toho! Jsou před námi celé dva měsíce ve vybrané společnosti akustických kytar z produkce věhlasné dílny Furch, která mezi tuzemskými výrobci hraje jasně prim a prosazuje se úspěšně i v zahraničí. Nástroje z Velkých Němčic mají ve výbavě například Suzanne Vega, Glen Hansard nebo David Knopfler. A to je hodně slušná vizitka.


Na co se v průběhu Furch Days můžete těšit?Kytara
Soutěž o dvě cestovní kytary Little Jane

Pořiďte si v průběhu února a března jakoukoli novou kytaru Furch a zařaďte se do slosování o jednu ze dvou cestovních kytar Furch Little Jane LJ10-MM, kterou rozložíte a složíte na cesty (i kamkoli jinam) dřív, než řeknete "Furch"!

Pokud se chcete zapojit do soutěže, napište do poznámky soutěžní objednávky heslo "Little Jane".

Výherci také získají jedinečnou možnost navštívit centrálu společnosti Furch, včetně muzea a servisního centra, a přesvědčit se na vlastní zraky o tom, jak vzniká klenot.
O Little Jane tadyKytara
Ke kytaře elektronika zdarma

Během března dostanete k vybraným modelům kytar Furch i něco navíc gratis: luxusní elektroniku L.R.Baggs v hodnotě 4 890 Kč. Jako bonus vám ji v rámci objednávky do kytary zdarma nainstalujeme.
O výhodných sestavách tady


Akce Furch Days probíhá od 1. února do 31. března 2024.

Vyhlášení vítězů soutěže proběhne na naší facebookové stránce. Začátkem března oznámíme únorového vítěze, začátkem dubna pak toho březnového.

Soutěžní akce se vztahuje pouze na uzavřené objednávky nových kytar Furch (pro rozbalené, použité a poškozené zboží akce neplatí) vytvořené od 1. února do 31. března 2024.

Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru