Gemini AS-12TOGO
Aktivní reprobox /
Přenosný aktivní reprobox Gemini AS-12TOGO se stane nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo hledá kvalitní ozvučení pro různorodé situace. V jeho jádru se skrývá 1500W zesilovač třídy AB a dynamická kombinace 12" wooferu a 1,5" výškového driveru, které dohromady produkují silný a vyvážený zvuk. S jeho maximálním výkonem 1500 W (750 W v RMS) zvládnete ozvučit jakoukoliv párty, jam session, konferenci či jinou větší akci. Pohon na baterie a funkce Bluetooth vám přitom zajistí maximální flexibilitu pohybu a řadu možností připojení.
Gemini AS-12TOGO je ideálním společníkem na cesty, busking či venkovní jamování. Jeho kompaktní velikost (580 x 370 x 300 mm) zajišťuje snadnou přenosnost, kterou ještě podporuje zabudované výsuvné madlo a dvě kolečka pro pohodlný převoz. Součástí balení je mikrofon a mikrofonní kabel. Samozřejmostí je také napájecí kabel.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 2 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Bluetooth Ano
  • Ekvalizér Ano
  • Reverb Ne
  • Efektový procesor Ne
  • Provoz na baterie Ano
  • Hnízdo 35 mm
Vlastnosti
  • Počet pásem Dvoupásmový
  • Výkon 1500 W
  • Výkon RMS 750 W
  • Basový reproduktor 12 "
  • Výškový reproduktor 1,5 "
  • Frekvenční rozsah 55 Hz - 18 kHz
  • Max. SPL 101 dB
  • Počet kanálů
  • Barva Černá
Materiál
  • Materiál ABS
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mic (Jack 6,3 mm), 1x Inst (Jack 6,3 mm), 1x Aux in (Jack 3,5 mm), USB
  • Vstup pro mikrofon Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 580 x 370 x 300 mm