Reprobox v sobě ukrývá 800W (Peak) zesilovač a dynamickou kombinaci 15" wooferu a 2" výškového driveru – výsledkem je perfektní mix bohatých basů a křišťálově čistých výšek. Součástí výbavy je pokročilý audio přehrávač, který vám umožní přehrát hudbu z USB, SD karty, Bluetooth či AUX vstupu. K úpravě zvuku vám pak poslouží dvoupásmový ekvalizér (Bass, Treble), Echo a ovladače hlasitosti (Volume, Mic Volume). K dispozici jsou dále dva mikrofonní vstupy (Jack 6,3 mm), z nichž jeden můžete využít také jako nástrojový. Připojit můžete také dva bezdrátové mikrofony, které jsou součástí balení.
Nabízíme nejlepší cenu na trhu
Prodloužená záruka na 3 roky
Možnost vrácení zboží do 30 dnů
Při vracení zboží hradíme dopravu
S každým nákupem získate bonus
Možnost vyzkoušet nástroje ve zkušebnách na prodejně v Praze
Našli jste lepší cenu u konkurence?
Děkujeme za váš zájem o nákup u nás.
Po přezkoumání konkurenční ceny se vám ozveme zpět s nabídkou lepší ceny.
Prodejna Praha
Prodejna Praha
Nahlášení závadného obsahu
Nahlášení závadného obsahu jsme přijali
Po zpracování vás budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.
Funkce
Bluetooth
Ano
Ekvalizér
Ano
Reverb
Ne
Efektový procesor
Ne
Provoz na baterie
Vlastnosti
Počet pásem
Dvoupásmový
Výkon
800 W
Výkon RMS
400 W
Basový reproduktor
15 "
Výškový reproduktor
2 "
Barva
Černá
Materiál
Materiál
ABS
Vstupy a výstupy
Vstupy
1x Mic/Inst (Jack 6,3 mm), 1x Mic (Jack 6,3 mm), 1x MP3 in (Jack 3,5 mm), 1x USB