Kytarové

GROOVETECH Stagehand Compact Tech Kit

(2) Univerzální nářadí / HN187950
Sady nářadí ze série GrooveTech jsou vrcholem nabídky pro kytaristy a baskytaristy, nebyly ale navrženy s důrazem na snadnou přenosnost. Tento problém řeší kompaktní sada Stagehand, která bez kompromisu nabízí stejnou funkčnost, a to navíc za velice příjemnou cenu.

Středobodem je magnetická sada devatenácti bitů s násadou s ergonomicky tvarovanou rukojetí, která si poradí s kytarou či baskytarou libovolné značky. Snadno nastavíte kobylku, tremolo nebo výztuhu krku. K nastavení dohmatu využijete přiložený kapodastr a sadu měrek rozestupu strun a pražců s integrovaným pravítkem. Přiloženy jsou také kleštičky na struny a navíjecí klička, přičemž veškeré nářadí je dodáváno v kompaktní cestovní tašce.

GrooveTech (dříve známá také jako CruzTools) je firma s více než pětadvacetiletou tradicí, která vyrábí kvalitní a spolehlivé nářadí. Všechny její nástroje jsou designovány a testovány zkušenými hudebníky, kteří vědí, co je potřeba k dokonalé údržbě vašeho nástroje, ať už je to kytara, baskytara, bicí, či prakticky jakýkoliv jiný nástroj. Můžete se tak spolehnout, že svému nástroji dopřáváte opravdu to nejlepší.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
920 Kč Sleva platí do 28.04.2024
644 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Typ nářadí Univerzální nářadí
  • Vhodné pro Kytaru/baskytaru
Země výroby
  • Země výroby Tchaj-wan
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru