Kontrolery

HERCULES DJ DJControl Inpulse 200

(1) DJ kontroler / HN222085
Nový DJ kontroler vhodný pro pokročilejší DJ, kteří se chtějí posunout za o level dál v produkci a míchání svých nových nahrávek a koncertních setů. Kontroler je plně kompatibilní s programem DJUCED, který kromě mixování hudby umožňuje i používání hudby z platforem Beatport Link, Beatsource, Soundcloud, Tidal (Pokud máte prémiový účet) a také nabízí výuková videa pro seznámení a naučení se umění DJingu. K dispozici budete mít dva dotykové Jog wheels, osm citlivých podsvícených RGB padů a intuitivní ovládací panel pro co nejkomfortnější mix a produkci songů.

Integrované zvukové rozhraní vám umožní ukládat své mixy v audio kvalitě až 24bit/44.1 kHz. Pro připojení do PC či laptopu využijete USB port a detailní monitoring vám zprostředkuje sluchátkový a reproduktorový výstup.

DJing pro všechny
Atmosféra je naladěna. Hercules přidává nový rozměr k učení jak se stát DJ tím, že se zaměřuje na důležitost tréningu uší. První technika, kterou musí osvojit všichni profesionálové nebo začínající DJ je beatmatching.

Nejdůležitější pravidlo pro míchání hudby je soulad tempa obou skladeb tak, aby mohly být přehrány plynule a bez porušení rytmu. Toto je důvod proč Hercules vyvinul jedinečnou řadu dvou kontrolerů: HERCULES DJCONTROL INPULSE 200 a HERCULES DJCONTROL INPULSE 300, které jsou vybaveny průvodcem pro „beatmatch“. Pokud je povolen, pomocné šipky v blízkosti tempo faderu a jog wheelu se rozsvítí a navedou začínajícího mladého DJ ke správnému postupu.

DJUCED
Tato cenná pomůcka začínajícím DJ je obsažena v softwaru DJUCED® DJ, který současně zahrnuje interaktivní pomoc a video návody z Hercules DJ Academy tak, aby jste se naučili základy DJing a zlepšili své dovednosti. Nabízí přímý a intuitivní přístup, bez ukončení programu. Pohodlí je zaručeno.

Vezměte prosím na vědomí, že program DJUCED® 40° byl od 27. září 2018 přejmenován na DJUCED®. Nová verze DJUCED® nabízí intuitivnější a komplexnější rozhraní s jednodušším a plynulejším pracovním postupem jak pro začátečníky tak i pro pokročilé uživatele. Všechny ovladače, které fungovaly na DJUCED® 18° budou pracovat i nadále, ale aby bylo možné využívat nových aktualizací tým DJUCED® doporučuje stažení nové verze DJUCED®. Všechny ovladače budou s novým DJUCED® fungovat. Další informace získáte na: Djuced.com.

Klíčovou výhodou nového řešení DJ Hercules je inteligentní hudební asistent Intelligent Music Assistant (IMA), který byl vyvinut týmem R&D. IMA umožňuje všem DJ rozhodnout, která skladba je nejvhodnější k přehrávání ať již ve stádiu učení nebo při vystoupení:

TRENDING SONGS
Funkce dostupná výhradně v DJUCED® využívá softwarovou umělou inteligenci k odhalení zítřejších nejžhavějších písní vám pomůže při sestavení nového seznamu skladeb a zajistí, že váš mix bude „in“.

ASISTANT
Navrhne nejlepší skladby z hudební knihovny ve vašem počítači.

ENERGIE
Umožní vám vytvořit na večírku dokonalou atmosféru a zaplnit prostor energií, kterou chcete. Rozsah energií je od modré (chladnější atmosféra) až po červenou (teplejší atmosféra vhodnější k tanci), požadovanou atmosféru můžete nastavit v kterémkoliv okamžiku v průběhu večera.

Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Funkce
 • Integrovaná zvuková karta Ano
Vlastnosti
 • Typ DJ příslušenství DJ kontroler
 • Kompatibilita Windows 10 ->; macOS 10.14 ->
 • Barva .Černá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy N/A
 • Výstupy Jack 3,5 mm TRS, 2x RCA
 • USB Ano
Rozměry a hmotnost
 • Šířka 320 mm
 • Hloubka 195 mm
 • Výška 49 mm
 • Hmotnost 0,9 kg
Příslušenství
 • Software DJUCED
 • Obsah balení USB kabel, DJUCED
 • Adaptér součástí Ne
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru