Logo
Klávesové akordeony

Hohner XS Child DBL/OR

Klávesový akordeon / HN202652
Kompaktní klávesový akordeon Hohner XS je doporučen dětem ve věku od čtyř do sedmi let. Samozřejmě nestačilo pouze zmenšit akordeon do dětské velikosti a snížit jeho hmotnost (ta je o 60 procent nižší než u standardních modelů), tým Hohner spojil síly s vědci a hudebními pedagogy, jehož výsledkem je ergonomické rozložení kláves přizpůsobené dětským prstům a jednoduchý Click ‘n ‘Play systém uchycení nástroje k tělu.

Hohner XS představuje skvělou vstupní bránu do světa klávesových akordeonů. Disponuje 21 klávesami, 15 basy a rozsahem od h po g2. Jeho konstrukce je zhotovena z odolného plastu.

Technické údaje:

• Rozměry: 28,5 x 14 cm
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
13 990 Kč Sleva platí do 31.05.2025
10 490 Kč
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Doprava ZDARMA
Vlastnosti
  • Typ Klávesový 
  • Barva Modrá 
  • Počet kláves 21 
  • Registry
  • Počet basů 15 
  • Basové registry
Rozměry a hmotnost
  • Hmotnost 2,9 kg
Příslušenství
  • Obsah balení Systém uchycení Click ‘n ‘Play 
Země výroby
  • Země výroby Čína 
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
4,8
12x 3x 0x 0x 0x
Pravidla hodnocení a recenzí
Filtrovat
Recenze (8)
21.01.2020
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz
  • Umí vše co jsem požadoval
  • Dobrá cena
0 0
04.10.2019
. Šimon
Ověřený nákup

Vhodný spíše pro cvičení a hledání nápadů než na živé hraní.

  • velká paměťová kapacita s možností ukládat a přesouvat samply do PC
  • drum loops
  • dva vstupy a výstupy
  • nemožnost synchronizace
  • nízká kvalita nahraných samplů
  • malý výběr drum loops
0 0
25.01.2019
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz
  • dobrý zvuk
0 0
24.01.2019
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

velká kapacita paměti.

0 0
11.12.2018
. Martin
Neověřený nákup

Používám looper na cvičení doma, je to super pomocník pro tvorbu sólových licků, kytarových aranží atd.

Co se týká napájení, používám standardní 9V zdroj s polaritou pro napájení 9V kytarových efektů a funguje bez sebemenších problémů.

K propojení s PC používám obyč kabel od tiskárny.

Úroveň kvality náhrávek, aby v PC zněly tak trochu normálně je třeba si vyzkoušet a nastavit už při nahrávání jednotlivých vrstev (při nahrávání basové linky je pak výsledná úroveň v PC hrozně přebasovaná jak ve sluchátkách, tak v monitorech. Alespoň dle mých zkušeností. Je s tím na začátku trochu dost otravná piplačka, ale po vychytání úrovní je výsledek uspokojivý.

  • - bicí automat
  • - velmi slušná paměť
  • - jednoduché ovládání
  • - propojení s PC
  • - uspokojivá dynamika
  • - nastavení hlasitosti odděleně pro bicí a pro záznam nahrávky
  • - v této cenové ralaci by měl být napájecí adaptér součást balení
  • - absence kabelu k PC
  • - mohlo by být k dispozici více předvoleb pro bicí
0 0
29.05.2017
. Jan
Ověřený nákup

Spokojenost. Dle mého názoru zlatá střední cesta mezi úplně jednoduchými loopery a těmi nejkomplikovanějšími. Dostatek paměti, automatický bubeník, snadné ovládání, tradiční BOSS hardware. Mám ho už několik let a je to výborná věc na cvičení konkrétních částí songů, nebo prostě jenom experimentování. Nahrávky lze stáhnout do počítače pomocí USB kabelu. Jejich kvalita je ale spíše špatná. Každopádně doporučuji.

  • Bubeník, paměť, zpracování, snadné ovládání.
  • Součástí není adaptér, bubeník má občas problém chytit rytmus, špatná kvalita nahrávek v počítači.
0 0
24.08.2016
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

Trochu mě mrzí, že k efektu není trafo, pouze se v návodu odkazuje na nějaké trafo od BOSSE, ktere se musí samozřejmě dokoupit zvlášť (a žádné jiné se také nedoporučuje. Jak jinak, žejo). Jinak chybí mi v návodu trochu přesnější technická specifikace, kdybych to chtěl živit starším trafem, co se mi válí doma.

Nadruhou stranu je v efektu od výroby alkalická baterie, která předčila mé očekávání, takže koupi trafa můžu nachvíli ještě odložit.

Pokud jde o připojení k PC, doufal jsem, že součástí balení bude připojovací kabel. Bohužel jsem se nedočkal... Kdyby tam bylo aspoň micro USB, na to má dneska kabel doma každý....

Překvapilo mě, jak je efekt hlasitý.

Produkt jako takový se mi líbí a splňuje vše, co se od looperu očekává, dokonce i něco navíc.

  • Až na pár nedostatků (viz níže), které trochu kazí dojem je to velice chytrá krabička a účel ke kterému je určena splňuje na maximum.
  • Údajně realistický zvuk bicích moc realistický není.
  • Součástí balení není připojovací kabel.
0 0
27.04.2015
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

skvělá krabička,neomezené možnosti

  • + kvalita zpracováni
  • + intuitivní ovládání
  • + stereo
  • + kapacita paměti oproti předchozím modelům
  • na výběr pouze 9 druhů rytmů
  • proč Boss nepřidává do balení v této cenové relaci i AC adaptér?
0 0
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky