Logo
Podlahové multiefekty

HOTONE Ampero II Stage

(2) Kytarový multiefekt / HN266292
Ampero II Stage je efektový procesor a amp modeler druhé generace s řadou “stage-friendly” funkcí, intuitivním ovládáním s pětipalcovým dotykovým displejem, Bluetooth konektivitou a LED indikací, který přináším kytaristům kompaktní a komplexní řešení pro jejich pódiovou prezentaci.

Nabízí efektovou databázi s více než 460 typy efektů, kdy lze až 12 efektových modulů použít simultánně (87 modulací aparátů, 68 simulací kabinetů, více než 100 zvuků známých pedálových efektů, více než 60 originálních efektů Hotone, akustické efekty, modely předzesilovačů, simulace koncových stupňů), 300 presetů (v šedesáti bankách po pěti), vestavěný stereo looper s maximální kapacitou 60 sekund nahrávacího času, undo/redo funkcí, half-speed a reverse playbackem, integrovanou ladičku a vyhrazený modul IR loaderu s 20 IR reproboxů Celestion a 50 sloty pro vlastní IR (nahrávání v max kvalitě 2048 IR vzorkovacích bodů).

Přívětivé uživatelské rozhraní s pětipalcovým dotykovým displejem a osm footswitchů s vícebarevnou LED indikací, přiřaditelnými funkcemi a dvěma operačními mody (Patch a Stomp) vám umožní rychle a jednoduše editovat a organizovat jednotlivé patche – už žádné poskakování kolem rozměrných pedalboardů. Ampero II Stage má dále k dispozici Bluetooth 4.2 pro přehrávání audia a dálkové ovládání z iOS/Android aplikací, podporu Bluetooth MIDI a ovládání efektů a změnu jednotlivých parametrů v reálném čase bez latence pomocí patchů funkce Scene (každý patch může obsahovat až pět “scenes”).

Kvalitu zvuku zaručuje tri-core DSP, ESS Sabre AD/DA převodníky, dynamický rozsah až 127 dB a modelingové technologie CDCM, tj. Comprehensive Dynamic Circuit Modeling, a F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement), které na rozdíl od fixně nastavených modelingových algoritmů reagují na každou změnu v obvodu.

Díky pěti různým vstupním modům lze Ampero II Stage použít s elektrickými kytarami, ale i elektrickými baskytarami, syntezátory nebo vokály. XLR/TS kombi vstup se zabudovaným mikrofonním předzesilovačem a fantomovým napájením je vhodný pro kondenzátorové i dynamické mikrofony. Výstupy (balanced XLR stereo, unbalanced 6.3 mm jack stereo) nabízí nezávislý processing signálu a ovládání hlasitosti, takže můžete vytvořit dva oddělené efektové řetězce (sériově nebo paralelně zapojené).

Ampero II Stage dále nabízí stereo efektovou smyčku, 8x8 USB rozhraní s vzorkovací frekvencí 44.1 až 192kHz a podporou reampování, rozšířené možnosti ovládání přes MIDI I/O konektory a duální EXP/CTRL jacky, volně dostupný Win/Mac/Android/iOS software pro firmware upgrade a nahrávání/editaci efektů/IRs a průběžný firmware update na základě zákaznické zpětné vazby.

Šasi multiefektu je zhotoveno z hliníku. K napájení použijte přibalený 9-18V DC adaptér.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
17 190 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
 • Ovládání 8x FS, Volume, Menu/Value, 3x Param knob
Vlastnosti
 • Typ efektu Multiefekt
 • Počet efektů 460
 • Počet presetů 300
 • Napájení 9-18V Adaptér
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 1x Mono, 1x XLR/TS kombi, 1x Return, 1x Aux In, 1x MIDI In, 1x USB-C
 • Výstupy 2x Mono (L Mono, Stereo), 2x XLR, 1x Send, 2x EXP/CTRL, 1x Headphones 3,5 mm TRS, 1x MIDI Out/Thru
 • MIDI Ano
 • USB Ano
Rozměry a hmotnost
 • Rozměry 301 x 180 x 58 mm
 • Hmotnost 1,9 kg
Příslušenství
 • Adaptér součástí Ano
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky