T modely

IBANEZ FRIX6FDQM-BMG

Elektrická kytara / HN200204
Elektrická kytara Ibanez FRXI6FDQM v sobě spojuje moderní design řady FR vycházející z konceptu Telecaster s charakterem nástrojů série Iron Label, tj. kytar s rychlými krky, výkonnými snímači a střídmým osazením určených pro tvrdší metalové a core styly.

Tělo tohoto modelu je zhotoveno z exotického dřeva nyato a efektní vrchní dýhy z obláčkového javoru. K přišroubovanému krku vyrobenému ze tří kusů javoru a dřeva purpleheart (amaranth) s tenkým profilem Nitro Wizard je přilepen ebenový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Snadnou orientaci po ploše hmatníku i v podsvícených prostředích pódií usnadňují luminiscenční značky na boku.

Dva pasivní humbuckery respektované značky Di-Marzio s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře čistý dynamický zvuk s dobrou artikulací ideální pro moderní odnože metalových a core stylů. Jejich cívky lze přepínačem (Coil tap switch) rozdělit a dosáhnout tak zvuku single-coil snímačů a tím i větší zvukové flexibility. Ke standardním úpravám slouží potenciometr hlasitosti a třípolohový přepínač snímačů.

Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun v kvalitních uzamykatelných mechanikách Gotoh a pevné kobylce Gibraltar Standard II, která poskytuje každé struně optimální přenos vibrací. Vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava Black Mirage Gradation a stylová lemovka.

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru