Super ST modely

IBANEZ RGDIX6MPB-SBB

Elektrická kytara / HN186921
Kytary ze série RG s označením Iron Label jsou ve firmě Ibanez spojeny s jasným sloganem – Metal to the Core. Jsou tedy vyladěny přesně pro tento styl hry. Rychlé krky, výkonné snímače, odolnost a spartánské osazení – tyto atributy charakterizují kytary ze série Iron Label naprosto přesně.

Dva pasivní humbuckery respektované značky Di-Marzio s alnico magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře velký dynamický zvuk se skvělým sustainem. Vrstvené jasanové tělo nástroje zdobí vrchní topolová dýha s pěknou kresbou dřeva a působivá barevná úprava. K úzkému krku s profilem Nitro Wizard přiléhá javorový hmatník osazený pražci velikosti Jumbo. Orientaci usnadňují poziční tečky a luminiscenční značky na boku hmatníku.

Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun v kvalitních zamykacích mechanikách Gotoh a pevné kobylce Gibraltar Standard II, která poskytuje každé struně optimální přenos vibrací. Delší menzura krku této kytary umožňuje strunám optimálně vibrovat i při nižších laděních, kvalita tónu tak s podladěním neklesá.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru