Zvukové karty USB

IK MULTIMEDIA iRig USB

Kytarový převodník / HN262731
iRig USB poskytuje kytaristům a baskytaristům cenově dostupný a snadný způsob, jak cvičit, hrát a nahrávat doma nebo na cestách. Tato verze široce oblíbeného modelu iRig 2 od IK má nový elegantní design s připojením prostřednictvím USB-C a je dodávána s nejnovější technologií modelování zesilovačů a efektů z portfolia firmy IK Multimedia.

Snadno nahrávejte nápady nebo jamujte s oblíbenými doprovodnými skladbami bez potřeby dalšího vybavení, k dispozici máte jeden nástrojový vstup Jack 6,3 mm a také zcela nové verze aplikací TONEX SE a AmpliTube 5 SE pro Mac/PC a mobilní zařízení s iOS či Android podporující připojení Android USB Audio. V rámci TONEX je k dispozici 200 premiových modelů, které pomocí Ai Machine Modelingu zachycují skutečné zesilovače a pedály, a navíc si můžete prohlížet, zkoušet a stahovat neomezené množství modelů z ToneNET. AmpliTube 5 SE pak zahrnuje tradiční aparáty a efekty na bázi modelingu a také prostředí pro nahrávání vašich hudebních partů.

Prostřednictvím výstupu Jack 3,5 mm připojíte sluchátka nebo jej použijete pro poslechové monitory. Když přijde čas hrát přes aparát, můžete využít výstup Jack 6,3 mm pro zesilovač a přepínačem FX/THRU případně vypnout efektový řetězec, takže můžete využívat potenciál zařízení pro hraní a vystupování i se skutečnou aparaturou.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat zvukovou kartu.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
1 740 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Kompatibilita Windows 10; 11; MacOS 10 ->; iOS, Android
  • Typ zvukové karty Kytarový převodník
Příslušenství
  • Software Tonex SE, AmpliTube 5 SE
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru