Bezdrátové sety s více vysílači

JBL Wireless microphone

(3) Vokální bezdrátový set / HN228488
Bezdrátové mikrofony JBL poskytují zvuk JBL Original Pro Sound s křišťálově jasnou čistotou hlasu a detaily. I při vysokých tónech bude váš hlas znít skvěle, bez zkreslení nebo zpoždění. Stačí připojit bezdrátový dvoukanálový přijímač k reproduktoru, zapnout mikrofony a jste připraveni zazářit. Mají snadno vyměnitelné AA baterie, takže je můžete používat celou noc dokud nevyjde slunce. Čas na duet? Oba mikrofony se v reproduktoru dokonale prolínají. Připravte se na to, že na pódiu budete středem pozornosti.

Vysoká kvalita vokálů a zvuk JBL Original Pro Sound
Krystalicky jasná čistota zvuku z bezdrátových mikrofonů JBL, nedochází k rušení, zpoždění nebo zkreslení. Váš hlas bude znít jasně, s podporou neuvěřitelného zvuku JBL Original Pro Sound.

Nabíjecí UHF dvoukanálový bezdrátový přijímač
Nemusíte zpívat sólo, pokud tedy samozřejmě nechcete strhnout veškerou pozornost na sebe. Připojte dva bezdrátové mikrofony k sobě a uslyšíte, jak se oba hlasy dokonale prolínají přes reproduktor, s výdrží až 6 hodin.

Plug and play
Pokud chcete, aby vás bylo slyšet, chcete aby vás bylo slyšet ihned. Bezdrátové mikrofony JBL mají super snadné nastavení. Stačí zapnout přijímač a bezdrátový mikrofon a můžete okamžitě začít zpívat.

Mikrofony se dodávají s vyměnitelnými bateriemi velikosti AA
Bezdrátové mikrofony JBL se dodávají s lehce vyměnitelnými bateriemi velikosti AA, takže je můžete používat i celou noc.

Nejlepší výkon s reproduktory JBL PartyBox
Bezdrátové mikrofony JBL můžete použít s jakýmkoliv reproduktorem s mikrofonním vstupem, ale pro co nejlepší zážitek použijte mikrofon jako doplněk k některému z reproduktorů JBL PartyBox.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat bezdrátový systém.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
2 590 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Montáž 19" Ne
Vlastnosti
  • Počet kanálů 2
  • Frekvence 407 - 960 MHz
  • Frekvenční rozsah 65 Hz - 15 kHz
  • Systém Výrobce neuvádí
  • Externí anténa Ne
  • Vhodné pro JBL PartyBox
  • Napájení vysílače AA Baterie
Příslušenství
  • Obsah balení 2x Mikrofon, 1x Přijímač, USB-C kabel
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru