Aktivní monitory

KALI AUDIO IN-8 White V2

Aktivní studiový monitor / HN234397
Kali Audio IN-8 druhé generace je pokračovatelem nejvýkonnějšího aktivního studiového monitoru této inovátorské firmy, který se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, vyvážených středů, mohutných basů a téměř nulového zkreslení. Druhá generace se dočkala nové platformy zesilovače s menším šumem a vyšším SPL o 3 dB. Také disponuje hladší odezvou HF a upravenou hraniční ekvalizací.

Přesný jak švýcarské hodiny
Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. IN-8 V2 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing.

Vysoký výkon zaručen
Třípásmový IN-8 V2 v sobě ukrývá 8“ basový, 4" středový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 140W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail.

Jednoduché nastavení
Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů.

Unikátní 3D technologie
Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, Kali Audio si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. IN-8 V2 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své.

Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat studiové monitory.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vlastnosti
 • Výkon 140 W
 • Basový reproduktor 8 "
 • Středový reproduktor 4 "
 • Výškový reproduktor 1 "
 • Frekvenční rozsah 37 Hz - 25 kHz
 • Max. SPL 117 dB
 • Počet kusů 1
 • Barva .Bílá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy XLR, Jack 6,3 mm TRS, RCA
Rozměry a hmotnost
 • Rozměry 441 x 285 x 254 mm
 • Hmotnost 10,4 kg
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru