• .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 21 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 23 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 23 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KHDK Ghoul Screamer JR

KHDK Ghoul Screamer JR

Kytarový efekt | HN183529

3 990 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Dodání do 2-3 týdnů

KHDK Ghoul Screamer JR je ultra kompaktní verzí již známého kytarového overdrive pedálu. Nabízí to nejdůležitější z funkcí svého většího bratra s ještě větší porcí gainu. Zvukově nabízí vše od decentního vintage overdrive po opravdu plný, krémový, tón ideální pro kytarová sóla. Funguje stejně dobře s čistým i zkresleným zvukem aparátu, takže v tomto směru vůbec nemusíte mít obavy.

Efekt je osazen třemi ovladači se známými funkcemi, tj. Drive, Volume a Tone, přičemž Tone určuje charakter ve vyšších frekvencích. Basové a středové frekvence upravíte přepínačem Voice, zbylá funkce Style nabízí tři různé úrovně gainu a headroomu.

Krabička funguje v true bypass režimu, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér.

KHDK Electronics je nový výrobce kytarových boutique pedálů. Stojí za ním dva lidé, kteří jsou zárukou, že s těmito efekty nemůže šlápnout vedle: legendární kytarista Kirk Hammett (Metallica) a dlouholetý vývojář David Karon. Jedním z expertů KHDK je dokonce i Čech – Antonín Salva. Veškeré produkty KHDK vznikají ve spolupráci se spoustou slavných hudebníků. Pedály KHDK jsou určené pro všechny progresivní kytaristy, kteří se nebojí šlápnout na plyn a kteří chtějí své kytaře dopřát výjimečný zvuk exkluzivního boutique pedálu.

Parametry

 • Typ efektu: Overdrive
 • Ovládání: Tone, Dry, Volume
 • True Bypass: Ano
 • Vstupy: 1x Mono
 • Výstupy: 1x Mono
 • Adaptér součástí: Ne
 • Napájení: 9V Adaptér
Mám připomínku k popisu

Uživatelské hodnocení

Hugo

14. 1. 2016 20

Čekal jsem nadprůměrný TubeScreamer s pár hejblátkama, aby se na to nechala dát tahle cenovka.

To jsem to ale dost podcenil! Hraje to totiž neskutečně dobře.

Když se nechá těch pět páček mimo provoz a pracuje se jen s knobama Volume-Tone-Drive, je to takový ten lepší TubeScreamer. Trochu to shodí výšky, tón začne líp táhnout, nakopne to zesík.

Ghoula ale dělá zajímavým těch 5 přepínačů.

Bass: Bass-boost?. To zní dost triviálně. Ale znáte první kanály zesilovačů - jsou na nízké frekvence poměrně bohaté - sešlápnete distortion a ty tučné autentické basy jsou pryč. No a tenhle přepínač je tam vrátí. Ber, nebo nech ležet.

Highs: Sešlápnutím overdrivu se část vyššího spektra ztrácí. Tohle to vrací. V signálu podpoří takovou tu brilantnost. Kytara má výraznější attack. Někdo to asi nepotřebuje, ale pro někoho, kdo si libuje v hlubokých tónech a potřebuje, aby líp vylezly, je to to ono.

Body: to je to tlačítko, co udělá z Ghoula svini! Je to nějaký hacknutej mid-boost nebo co. Neskutečně to nakopne. Začne to víc hrát (metal). Najednou to tlakuje. Středové frekvence začnou být komprimovanější a celé to líp táhne.

Compress: Komprimovanější signál je asi super pro někoho, kdo hraje hodně not a potřebuje, aby lezly stejně nahlas. Funguje to. Já preferuju dynamičtější hru. Stačí to nechat vypnuté.

Nejvíc mě na tom bavilo, že i při silném zkreslení to zachovává ksicht a dynamiku zvuku zesilovače! To jsem u jiného overdrivu nezažil. Pedály většinou hodně komprimují signál a často radikálně mění EQ nebo celkové vyznění tónu. Ghoul to nedělá. Kupovat si teď aparát, koupím si nějaký dobrý jednokanál a budu ho krmit Ghoulem.

Testoval jsem to na prodejně kytary.cz. Ve zkušebně měli zrovna nějaký 5W Laney studio a 50W Blackheart ... obojí dvoukanálové hlavy. Jejich druhé kanály byly asi v pohodě. Na můj vkus zbytečně uřvané. Ale čistý kanál s Ghoulem je úplně v pohodě přehrál. Fakt. Ach jo. Kolik že to stojí? :D

Variabilita, jednoduchost nastavení, zvuk, koule!

Dvě indikační diody nejsou šetrné k životnímu prostředí.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím