• .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 4 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 6 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 7 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KHDK Ghoul Screamer

KHDK Ghoul Screamer

Kytarový efekt | HN160432

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • JHS PEDALS Angry Charlie V3

  JHS PEDALS Angry Charlie V3

 • JHS PEDALS Crayon

  JHS PEDALS Crayon

 • JHS PEDALS The Kilt V2

  JHS PEDALS The Kilt V2

PHE: 4,07 Kč
KHDK Electronics je nový výrobce kytarových boutique pedálů. Stojí za ním dva lidé, kteří jsou zárukou, že s těmito efekty nemůže šlápnout vedle: legendární kytarista Kirk Hammett (Metallica) a dlouholetý vývojář David Karon. Jedním z expertů KHDK je dokonce i Čech – Antonín Salva. Veškeré produkty KHDK vznikají ve spolupráci se spoustou slavných hudebníků. Pedály KHDK jsou určené pro všechny progresivní kytaristy, kteří se nebojí šlápnout na plyn a kteří chtějí své kytaře dopřát výjimečný zvuk exkluzivního boutique pedálu.

KHDK Ghoul Screamer

Vyzkoušen, testován a milován generacemi kytaristů. Takový je Ghoul Screamer, který je vybaven bezkonkurenčním obvodem s obrovským zvukovým potenciálem. Tento efekt byl koncipován přesně podle představ kytaristy skupiny Metallica – Kirka Hammetta. A každý detail jeho představy o perfektním zvuku je ukryt v tomto pedálu.

Ghoul Screamer je víceúčelový pedál, který je užitečný pro široké spektrum kytaristů. Poskytne vám obrovskou kontrolu nad vaším zvukem – od čistého boostu po masivní zkreslení. Krom tří standardních potenciometrů Drive (míra zkreslení), Tone (tónová clona) a Volume (hlasitost) na něm najdete ještě 5 přepínačů. Ty vám nabídnou širokou paletu zvuků a krom pódia je tento efekt extrémně vhodný i do studia – právě díky zvukové šíři, kterou budete mít k dispozici.

Přepínače zahrnují:

Bass – přidává spodní frekvence a zhutňuje zvuk. Je ideální pro kytary s ostrým zvukem nebo slabším výstupním signálem.

High – po spuštění umožňuje tónové cloně otevřít se do ještě vyšších frekvencí. Přidává zvuku na jasnosti a skvěle se prosadí u kytar s méně ostrým zvukem.

Body – zlepšuje zvukovou odezvu ve středních pásmech. Skvěle se hodí pro podladěné a vícestrunné kytary, kterým přidá na konkrétnosti.

Compression 1 a 2 – kombinacemi přepínačů compression můžete získat vintage charakter komprese i transparentní nebo agresivní zvuk.

KHDK pedály jsou luxusní výbavou pro váš pedalboard. Samozřejmostí je, že veškeré efekty KHDK byly ručně vyráběné a individuálně testované v USA. Při jejich konstrukci bylo dbáno na maximální pečlivost.

Parametry

 • Typ efektu: Overdrive
 • Ovládání: Drive, Tone, Vol
 • True Bypass: Ano
 • Vstupy: 1x Mono
 • Výstupy: 1x Mono
 • Adaptér součástí: Ne
 • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
Mám připomínku k popisu

Uživatelské hodnocení

Hugo

14.01.2016 40

Čekal jsem nadprůměrný TubeScreamer s pár hejblátkama, aby se na to nechala dát tahle cenovka.

To jsem to ale dost podcenil! Hraje to totiž neskutečně dobře.

Když se nechá těch pět páček mimo provoz a pracuje se jen s knobama Volume-Tone-Drive, je to takový ten lepší TubeScreamer. Trochu to shodí výšky, tón začne líp táhnout, nakopne to zesík.

Ghoula ale dělá zajímavým těch 5 přepínačů.

Bass: Bass-boost?. To zní dost triviálně. Ale znáte první kanály zesilovačů - jsou na nízké frekvence poměrně bohaté - sešlápnete distortion a ty tučné autentické basy jsou pryč. No a tenhle přepínač je tam vrátí. Ber, nebo nech ležet.

Highs: Sešlápnutím overdrivu se část vyššího spektra ztrácí. Tohle to vrací. V signálu podpoří takovou tu brilantnost. Kytara má výraznější attack. Někdo to asi nepotřebuje, ale pro někoho, kdo si libuje v hlubokých tónech a potřebuje, aby líp vylezly, je to to ono.

Body: to je to tlačítko, co udělá z Ghoula svini! Je to nějaký hacknutej mid-boost nebo co. Neskutečně to nakopne. Začne to víc hrát (metal). Najednou to tlakuje. Středové frekvence začnou být komprimovanější a celé to líp táhne.

Compress: Komprimovanější signál je asi super pro někoho, kdo hraje hodně not a potřebuje, aby lezly stejně nahlas. Funguje to. Já preferuju dynamičtější hru. Stačí to nechat vypnuté.

Nejvíc mě na tom bavilo, že i při silném zkreslení to zachovává ksicht a dynamiku zvuku zesilovače! To jsem u jiného overdrivu nezažil. Pedály většinou hodně komprimují signál a často radikálně mění EQ nebo celkové vyznění tónu. Ghoul to nedělá. Kupovat si teď aparát, koupím si nějaký dobrý jednokanál a budu ho krmit Ghoulem.

Testoval jsem to na prodejně kytary.cz. Ve zkušebně měli zrovna nějaký 5W Laney studio a 50W Blackheart ... obojí dvoukanálové hlavy. Jejich druhé kanály byly asi v pohodě. Na můj vkus zbytečně uřvané. Ale čistý kanál s Ghoulem je úplně v pohodě přehrál. Fakt. Ach jo. Kolik že to stojí? :D

Variabilita, jednoduchost nastavení, zvuk, koule!

Dvě indikační diody nejsou šetrné k životnímu prostředí.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím