• Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 3 dny koupil zákazník

 • Před 5 dny koupil zákazník

 • Před 13 dny koupil zákazník

 • Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • KORG KR Mini

  KORG KR Mini

KORG KR Mini

Automatický bubeník | HN146135

2 290 Kč

Našli jste lepší cenu?

Skladem

Sklad Modřany 3 ks

Prodejna Modřany 1 ks

Prodejna Děkanka 1 ks

Prodejna Brno 2 ks

KORG Rhythm

Cvičte lépe s různými rytmy!

Skvělý doplněk pro cvičení na kytaru, baskytaru, akustickou kytaru, dechy a další typy nástrojů!KR mini – jednoduchý a kompaktní rytmický automat s vestavěným reproduktorem a možností napájení bateriemi!
Charakteristika modelu:

Jednoduchý design; prostě vyberte rytmus a stiskněte tlačítko pro přehrávání
funkce řetězení rytmických paternů, kterou můžete vytvářet kompletní skladby
možnost připojení nožního přepínače
k dispozici je 16 padů, na které můžete „bubnovat“ prsty nebo si nahrávat vlastní fráze
vestavěný reproduktor o výkonu 2W
zdířka na sluchátka/reproduktor umožňuje výstup na externí reprosoustavu nebo tiché cvičení do sluchátek
dva způsoby napájení; ze sítě nebo pomocí baterií (3x AA alkalické baterie)

Většina dnešních rytmických zařízení je příliš komplexní a komplikovaná. Stále více muzikantů si přitom přeje, aby se mohli doprovázet nějakým skutečným, živým rytmem, a ne jakýmsi lepším metronomem. Na toto značka Korg odpovídá prostřednictvím nového modelu KR Mini. Ten nabízí zcela jednoduché rozhraní, eliminující mnohdy až přílišné množství různých funkcí, a ovládání podobné oblíbeným analogovým zařízením. Přehrání rytmického paternu je tak jednoduché a intuitivní; stačí stisknout pad a otočit tlačítka. Ale přesto, že ovládání je jednoduché, kvalita zvuku je nekompromisní. Připraveno je celkem 60 různých rytmů.

Snadné přehrávání rytmických paternů!

Jednoduše otočením tlačítka vyberte hudební styl, a stiskem začnete přehrávat potřebný rytmus! A protože je KR mini opravdu malý a lehký, lze ho napájet bateriemi a má vestavěný reproduktor, můžete ho jako rytmický hudební doprovod používat kdekoliv. Pokryje přitom široké rozmezí různých hudebních žánrů, včetně rocku a popu, s celkem šesti paterny pro každý z těchto stylů. Plus připočtěte osm song paternů obsahujících několik taktů dlouhé bicí party. Zkrátka skvělý doplněk na cvičení nejen pro kytaristy a baskytaristy, ale i pro hráče na dechové nástroje nebo pianisty.

Spojte rytmické paterny navzájem a vytvoříte originální skladby

Využít můžete i funkci pro řetězení presetových paternů, jejichž propojením můžete jednoduše vytvářet originální skladby. Můžete přitom produkovat i komplexnější skladby, protože lze určit konec „smyček“ nebo třeba počet opakování playbacku.

Zabubnujte si na padech! Ideální pro bubnování prsty

Každý ze 16 padů je nastaven pro přehrání určitého zvuku bicích, jako třebu hi-hatu, cymbálu apod. S pomocí těchto padů si tak můžete naplno užít bubnování prsty. Pady jsou přitom dynamické, tedy záleží na tom, jakou silou je stisknete. Bubnování na ně je tak mnohem realističtější.
Naproti obvyklému způsobu využití bubnování prsty, které se používá hlavně ve spojení s počítačovými hudebními systémy při využití samplerů nebo MIDI kontrolerů, umožňuje kompaktní KR mini se svým vestavěným reproduktorem a napájení z baterií bubnovat prsty prakticky kdekoliv, kde dostanete inspiraci. KR mini je tedy pro ty, kteří rádi prsty bubnují, naprstou nutností.

Výstup na sluchátka/reproduktor a možnost připojení pedálového přepínače

Připojit lze i zvlášť dodávaný pedálový přepínač, a kontrolovat pak spouštění paternů nohou. Můžete tak KR mini řídit i během hry na váš nástroj. Navíc je zde i výstup na sluchátka a reproduktor, takže můžete paterny přehrávat i přes externí repro soustavu. Společně s kytarovým zesilovačem se tak KR mini může stát jednoduchou, ale účelnou sestavou pro živá vystoupení.

Rytmické paterny

(6 paternů pro každý žánr *nezahrnuje skladby):8Beat, 16Beat, Rock, Metal, Pop, R & B, Jazz, Latin, Dance, User, Songs/Chain End

Součástí balení : Baterie
Adapter 9V není součástí balení

Parametry

 • Barva: Černá
 • Rytmy: 40 - 250 bpm
 • Počet presetů: 54
 • Počet skladeb: 8

Průměrné hodnocení

3,9

55 x

42 x

32 x

22 x

10 x

Uživatelské hodnocení

4. 10. 2014 01

Produkt mě zklamal a tak jsem ho vrátil

Velikost Možnost připojení footswitche

Chybí country bicí a třičtvrteční rytmus Nelze vytvořit vlastní patern Složité nastavování a chybí český manuál

7. 2. 2015 00

Dobrý přístroj. Na to jak je malý, je celkem výkonný.

Malý, dá se lehce přenášet.

Chybí návod. Musel jsem si ho stáhnout z internetu.

28. 4. 2015 00

Doporučuji všem muzikantům, kteří mají občas trápení "srazit" se s kapelou. Výborný pomocník, který zabaví na nemalou chvíli.

malý
jednoduchý pro použití
na baterie i adaptér

adaptér není součástí balení
integrovaný reproduktor hraje i po zapojení na externí repro-soustavu

Richard

5. 10. 2015 00

Velmi sofistikovaný metronom, pokud by to ale mělo přesné označení tempa na displeji - no nemá!!

Samozřejmě pokud je to označené jako metronom, tak od toho nemůže nikdo očekávat vlastnosti jako od bicího automatu, nemá to CV Gate, ani přesné označení tempa!!

8. 1. 2016 00

Levny automaticky bubenik na cviceni. Manual byl v baleni vcetne baterii. Reproduktor se odpoji po pripojeni sluchatek ci externiho zesilovace.

Cena Rozmery Reproduktor Na baterie

Petr

6. 2. 2017 00

Dobrý den, všem, přístroj splňuje očekávání, která z nabídky vyplývají. Nutno dodat, že nepřítomnost českého manuálu může uživatele odradit, nicméně takt tříčtvrťový lze v poloze voliče na "USER" nastavit a nahrát v něm vlastní pattern. Chce to přečíst si důkladně návod (jistě, znalost jazyka nutná...).

- Ukáže čas :-)

- Absence propojení s PC za účelem zálohování vlastních patternů - Nahrát vlastní pattern vyžaduje bez podpory PC zručnost, ne vždy se podaří trefit se do doby; hodila by se možnost editace (jako např. v SW GarageBand)

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat elektronické bicí

Díky technologickému rozvoji se elektronické bicí stávají stále žádanějším hudebním nástrojem pro široké spektrum hudebníků. Hlavní příčinou boomu elektronických bicích je zejména to, že už dnes umí velmi realisticky napodobit zvuk klasických bicích, a navíc nabízejí spoustu zajímavých vychytávek (modulace zvuku, efekty, vytváření a nahrávání vlastních setů a další). A hlavně – lze na ně hrát i v bytě, aniž by vám opadala omítka nebo vás sousedi vystěhovali. S elektronickými bicími totiž lze hrát do sluchátek a údery do jejich padů jsou oproti akustickým bicím velmi potiché. Abyste se lépe orientovali ve výběru, připravili jsme pro vás tohoto rádce na téma jak vybrat elektronické bicí.


TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Začátečníkům doporučujeme pořídit kompletní sestavu elektronických bicích, jejíž součástí je i veškerý hardware a příslušenství (stojany, pedály atd). Takovou soupravu jen vybalíte, postavíte a okamžitě můžete začít hrát.

V aktuálních nabídkách naleznete také jednotlivé pady, bicí moduly a komba pro ozvučení elektronických bicích. Výrobci také vyvíjejí jiné alternativy, jako jsou sampling pady, perkusní pady či perkusní efekty. Tyto nástroje používají bubeníci, kteří chtějí obohatit svou hru na bicí o různé elektronické zvuky.

Elektronické bicí mohou posloužit jako náhrada klasických bicích či jako jejich doplněk. Rovněž bývají využívány i jako tréninkové nástroje (jdou totiž jednoduše ztlumit).

Pokud byste měli zájem výběr elektronických bicích konzultovat s odborníky, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese . Naši kolegové vám rádi s výběrem poradí.

Fungování elektronických bicích

U klasických akustických bicích souprav vzniká zvuk na principu mechanické rezonance nástroje. U elektronických bicích je to jinak. Hráč bubnuje na tzv. pady (hrací plochy), které elektronicky snímají hráčovy údery. Signály z padů jsou odesílány na zpracování do řídící jednotky systému, která jim přiřadí zvolené zvuky. Tyto řídící jednotky se nazývají bicí moduly a na nich probíhá veškeré nastavení zvuku a podobně.

Výhody elektronických bicích

 • Možnost hrát do sluchátek s plnohodnotným zvukem a dynamikou
 • Stovky různých zvuků bubnů a možnost hrát s hudebním podkresem i při nižších hlasitostech
 • Nemusí se ladit, jsou lehké a skladné na převážení

Výběr elektronických bicích

S cenou elektronických bicích samozřejmě roste i jejich kvalita, která spočívá zejména v realistickém pocitu hry. Kvalitní pady totiž mají po úderu podobnou odezvu jako klasické akustické bicí. Navíc tyto pady mohou být i dvouzónové, to znamená, že úder do různých částí přinese jinou odezvu (typicky ráfek padů). Dražší elektronické bicí budou také obsahovat bohatší zvukovou banku.

Pokud patříte mezi začátečníky, zvolte elektronickou bicí soupravu, jejíž modul obsahuje nějaký výukový program. Ten vám pomůže osvojit si základní rytmiku a podobně.

Konektivita elektronických bicích

Standardem je, že modul elektronických bicích bývá vybavený výstupem pro reproduktor a sluchátka, vstupem pro externí zdroj zvuku (mp3 přehrávač, telefon – abyste mohli hrát s hudebním podkladem) a případně i USB rozhraním pro editaci zvuků nebo MIDI rozhraním. Díky MIDI můžete nahrávat bicí linku do počítače a jednotlivým úderům přiřadit různé zvuky.

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • DUNLOP EPPT04

  Signature trsátka

  189 Kč

 • 899 Kč

 • 203 Kč

 • HERCULES GS414B

  Kytarový stojan

  747 Kč

 • 56 Kč

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím