Kontrolery

KORG nanoKONTROL Studio

(1) USB/MIDI keyboard / HN161766
nanoKONTROL Studio vám prostřednictvím svých ovládacích prvků nabízí uživatelsky přívětivé ovládání vašeho DAW nebo DJ software. Je napájen bateriemi a lze ho bezdrátově propojit s iPhone/iPadem nebo počítačem Mac/Windows. Je to lehký, kompaktní a přenosný MIDI kontroller, se kterým můžete hudbu dělat snadněji než kdy dřív.

Kompaktní fyzický MIDI kontroller, ideální pro mobilní nebo počítačové aplikace.
nanoKONTROL Studio, menší než list dopisního papíru, je koncipován jako velmi kompaktní nástroj. Ideální velikost pro snadné nošení v tašce a použití s vaším počítačem. Navzdory své velikosti jeho ovládací prvky poskytují velmi široké možnosti a činí z něj užitečný a flexibilní MIDI kontrolér.

USB a bezdrátové propojení přináší větší svobodu.
nanoKONTROL lze připojit nejen přes USB, ale taky bezdrátově. Můžete jej tak snadno spojit s hudebními aplikacemi pro iPad/iPhone jako KORG Gadget a Apple GarageBand, anebo s produkčním sofware na Mac/Windows. Osvobozeni od všudypřítomných kabelů, můžete si svůj hudební systém nastavit a uspořádat mnohem flexibilněji. Díky pečlivému nastavení si pak můžete užívat nízkou latenci a naopak vysokou stabilitu celého propojení.

Přepracovaný a stylový design
Jednoduchý, rafinovaný a stylový design je korunován podsvícením bílými LED diodami. Design kontroleru byl modernizován na použití s novými zařízeními jako váš laptop, tablet nebo smartfon.

Kompletní řada kontrolerů, které pokrývají vše od ovládání DAW po DJ produkci.
K dispozici máte veškeré ovládací prvky, které potřebujete pro řízení vašeho DAW: tahové potenciometry s velkorysými mezerami a zdvihem, plus pohodlné jog kolečko Ať už tedy budete kontrolerem ovládat DAW a plug-iny, nebo řídit živá vystoupení, nanoKONTROL Studio vám v každé situaci poskytne vše, co potřebujete.

Podporovaný software
nanoKONTROL Studio je kompatibilní s jakýmkoliv software, jenž podporuje MIDI vstup, včetně KORG Gadget, Logic, GarageBand, Live, Reason, Cubase, Studio One, FL Studio, Sonar, Pro Tools, Digital Performer a Traktor.

Dodáváno spolu s balíčkem exkluzivních hudebních programů a aplikací.
nanoKONTROL Studio je dodáván s neuvěřitelným „KORG Software Bundle“, který vám umožní hned začít využívat oblíbený hudební software. Ať už tedy chcete dělat hudbu na mobilu nebo laptopu, můžete s tím začít hned poté, co si koupíte tento kontroller.

Podrobnosti a download KORG Software Bundle naleznete na: www.korg.com/bundle

Přizpůsobení pomocí softwaru KORG KONTROL Editor
Software KORG KONTROL Editor umožňuje přizpůsobit nastavení nano Studio série vašim potřebám. Můžete si nastavit rychlostní křivku klaviatury, přiřazovat knobům a padům různé MIDI zprávy tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Dostupné do 2 týdnů od objednání
3 490 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
 • Provoz na baterie Ano
Vlastnosti
 • Barva .Černá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy N/A
 • Výstupy mini USB
 • USB Midi Ano
Rozměry a hmotnost
 • Šířka 278 mm
 • Hloubka 160 mm
 • Výška 33 mm
 • Hmotnost 0,47 kg
Příslušenství
 • Software KORG Software Bundle
 • Obsah balení USB kabel
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru