Dárkové šeky

KYTARY.CZ Dárkový šek 1000 Kč

Dárkový šek
Dárkový šek / HN257425
Dárkový šek, voucher nebo poukaz – ať už mu budete říkat jakkoliv, zaručeně vašim blízkým udělá radost. Pokud si tedy lámete hlavu nad tím, co by mohlo potěšit vašeho blízkého, nezapomínejte, že nejlepší dárek je ten, který si člověk může vybrat sám. S tímto poukazem tak rozhodně nemůžete šlápnout vedle.

Šek můžete využít k nákupu v kamenných prodejnách nebo na e-shopu kytary.cz. Na zakoupené zboží samozřejmě platí standardní záruční podmínky.

Podmínky pro užití dárkového šeku:

Hodnota šeku vám bude při nákupu odečtena od ceny zboží, přičemž na šek nelze vrátit peníze nebo ho za peníze směnit. Šeky je možné kombinovat, avšak případě, že je hodnota poukazu/poukazů vyšší než hodnota objednávky, je přeplatek nevratný.

Šek lze použít pouze jednorázově. V případě reklamace nebo odstoupení od kupní smlouvy, kdy zboží bylo hrazeno šekem, se řeší vrácení prostřednictvím náhradního šeku. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců.

Nákup zboží se řídí platnými podmínkami a reklamačním řádem společnosti AUDIO PARTNER, s.r.o. V případě ztráty či odcizení šeku nelze požadovat náhradu.

Pokud budete potřebovat jakékoliv informace, neváhejte zavolat naši infolinku 244 090 430.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru