BackgroundLink

Naposledy navštívené

  • .

    KYTARY.CZ OLA ENGLUND - workshop - Brno

KYTARY.CZ OLA ENGLUND - workshop - Brno

Vstupenka na kytarový workshop

Zboží je teď nedostupné
Patříte mezi kytaristy, kteří obdivují zvuk severských metalových kapel? Pak si nesmíte nechat ujít workshop, který pro vás právě chystáme na 28.10. v Praze ( 19:00 ) a 29.10. v Brně ( 18:00 ). Na našich pobočkách v Praze a v Brně předvede svou kytarovou kliniku Švéd Ola Englund.

Můžete se těšit na pořádný závan severského metalu. Ola Englund vás totiž rozhodně nebude šetřit. Bývalý kytarista death metalových Six Feet Under a současný kytarista The Haunted a Feared vám ukáže, jak dosáhnout ještě agresivnějšího, hutnějšího a brutálnějšího zvuku. Předvede vám ostré riffy a vy samozřejmě budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás ohledně kytar v metalových žánrech zajímá.

Vzhledem k tomu, že Ola Englund je továrním hráčem značek Washburn a Randall, můžete se také těšit na prezentaci jeho signature modelů. Budete tedy mít možnost poslechnout si šesti- a sedmistrunné kytary ze série Washburn Parallaxe přímo od jejich autora. A co se kytarové aparatury týče, tak Ola samozřejmě zatopí pod lampami jeho pekelného signature zesilovače Randall Satan.

Jestli si chcete po dlouhé době dopřát pořádný metalový nářez, přijďte se podívat 28. 10. na pražskou nebo 29. 10. na brněnskou pobočku Kytary.cz.

Náš Tip: Zvolte platbu převodem a do poznámky v objednávce napište "ENGLUND". Ušetříte tak náklady za poštovné (dostanete vše na e-mail) a urychlíte expedici objednávky.

V předprodeji vám zašleme fakturu, která má unikátní číslo a platí jako vstupenka na workshop.


149,- předprodej
199,- na místě

Pozor! Kapacita volných míst je omezena.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Čekejte prosím