Celé sady

LARSEN Il Cannone Cello Set Warm & Broad

Violoncellové struny / HN241303
Nové violoncellové struny Il Cannone od firmy Larsen byly pojmenovány podle přezdívky nástroje slavného Paganiniho, které vyrobil Giuseppe Guarneri. Jejich zvuk je opravdu revoluční. V průběhu procesu vývoje se v Larsenu vždy snaží vyrábět výjimečné struny, ale nešlo by to bez testování s praktickými hudebníky. Zpětná vazba od hudebníků potvrdila, že hratelnost a pocit na hmatníku je vynikající a struny mají dobrou odezvu na smyčec.

Tyto struny poskytují ušlechtilý a silný tón jehož atak je až "kousavý". Zvukové spektrum je vysoce barevné s mnoha spletitými alikvoty. Barva je průhledná, zvuk je otevřený a brilantní. Velmi rychlá a snadná je i reakce na smyčec, zejména ve spicattu.

Jsou navrženy tak, aby z každého nástroje vyniklo vždy to nejlepší. Proto jsou jednotlivé struny a sady Il Cannone k dispozici ve dvou verzích. Varianta Direct&Focused disponuje soustředěnějším a průraznějším zvukem, zatímco varianta Warm&Broad poskytuje jemnější, příjemně vřelý zvuk. Struny z těchto sad je možné libovolně kombinovat, díky čemuž můžete vytvořit svou naprosto ideální sadu.

Struny C a G disponují jádrem z ocelového lanka, které je opatřeno speciálním vinutím z wolframu, zatímco struny D a A disponují jádrem ze solidní oceli a vinutím z plochého drátku z nerezové oceli.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
7 390 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Vhodné pro Violoncello
  • Tvrdost Medium
  • Velikost 4/4
  • Struny E, A, D, G
Materiál
  • Jádro Ocelové
  • Materiál Různé
Země výroby
  • Země výroby Dánsko
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru