LD Systems LDDP2400X
Koncový zesilovač /
LD Systems DP2400X je koncový dvoukanálový zesilovač o výkonu 2400 W.
Model DP2400X je nejnovějším členem rodiny výkonových zesilovačů DEEP2. Na základě požadavků mnoha zákazníků byla tato řada rozšířena o nový výkonný zesilovač, který je kompatibilní i s 2 ohm systémy. Umožňuje tedy provoz 2 x 1200 W při zátěži 2 ohm, 2 x 950 W při zátěži 4 ohm a 2 x 600 W při zátěži 8 ohm (vše uvedeno ve výkonu RMS). Stejně jako ostatní zesilovače řady DEEP2 využívá DP2400X obvody třídy H napájené běžným napájecím zdrojem a stejné specifikace ochranných obvodů zahrnující integraci dvou dvoustupňových chladících ventilátorů reagující na provozní teplotu. Jednou ze speciálních funkcí je přepínatelný 12 dB low-cut nebo 12 dB low-pass filtr nastavitelný od 25 Hz do 150 Hz na obou kanálech. Díky tomu lze DP2400X použít jako zesilovač pro subwoofery nebo dokonce realizovat výkonný bi-ampingový systém. S vypnutými filtry se z něj stává běžný dvoukanálový výkonový zesilovač.
Zesilovač umožňuje připojení linkových signálů prostřednictvím kombinovaných vstupů XLR / Jack 6,3 mm, díky výstupu XLR LINK můžete signál poslat např. do dalšího zesilovače nebo aktivních odposlechů apod. Pro připojení reprosoustav jsou k dispozici profesionální konektory NL4 Speakon.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 2 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2 x Gain, 2 x Filter switch, 2 x FQ pot
  • Montáž 19" Ano
Vlastnosti
  • Výkon 2400 W
  • Impedance 8/4/2 Ohm
  • Počet kanálů
  • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
Vstupy a výstupy
  • Vstupy Combo XLR / Jack 6,3 mm