Mikrofony pro bicí nástroje

LEWITT BEATKIT

Sada mikrofonů pro bicí / HN246319
Sada čtyř mikrofonů vhodná pro ozvučení bicí soupravy v nahrávacím studiu, nebo při live performance. Sada obsahuje DTP 340 REX pro basový buben, MTP 440 DM pro snare a stereo pár LCT 040 MATCH pro overheady. Součástí balení jsou také tři mikrofonní držáky, dva protivětrné kryty pro tužkové mikrofony a robustní kufřík pro bezpečný transport.

DTP 340 REX
Model DTP 340 REX je dynamický mikrofon zcela přizpůsobený potřebám snímání bicích a perkusí a případně dalších hluboko položených nástrojů jako například kontrabasu nebo baskytary. Za jakýchkoli okolností zvládne pracovat i s velmi vysokým akustických tlakem a vždy nabídne čistý a přirozený zvuk, který obsahuje všechny nuance v tónu. Samozřejmostí je směrová charakteristika, která tlumí nežádoucí zvuk z okolí. Jeho unikátem je schopnost pracovat s rovnou nebo upravenou frekvenční odezvou, která zesiluje oblast 70-150 Hz a 2-5 kHz, což velmi zlepší zvuk nejen basového bubnu. Tělo mikrofonu je celokovové, hlavice je kryta odolnou mřížkou.

MTP 440 DM
MTP 440 DM je dynamický mikrofon s velmi odolnou konstrukcí schopný snést i vysoký akustický tlak a díky kardioidní charakteristice i nadstandardní ochranou proti zpětné vazbě. Ideální je pro snímání nástrojových aparatur, bicích a perkusí, vokálů nebo dechových nástrojů, a to naživo i ve studiu. Tělo mikrofonu je celokovové, hlavice má integrovaný pop filtr a protivětrný kryt.

LCT 040 MATCH
Pár kondenzátorových mikrofonů Lewitt 040 Match ideální pro nahrávání bicích nástrojů nebo akustických kytar ve stereu. Zachovají zvukový charakter vašeho nástroje se všemi jeho vlastnostmi. Díky mikrofonům bude mít akustická kytara krystalicky čistý zvuk, pomocí páru mikrofonů lze totiž snímat kytaru až ze dvou různých pozic. Činelům potom zachovají jejich dlouhý přirozený sustain a basový buben nepřijde o své mohutné basy. Lehká hliníková konstrukce vám umožní snadný transport.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat mikrofon.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
11 590 Kč Sleva platí do 31.03.2024
10 430 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Vhodné pro Bicí
  • Počet kusů 4
Příslušenství
  • Obsah balení DTP 340 REX, MTP 440 DM, 2x LCT 040 MATCH, 3x mikrofonní držák, 2x protivětrný kryt, kufřík
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru