Velkomembránové mikrofony

LEWITT RAY

Novinka Kondenzátorový mikrofon / HN269754
Lewitt RAY je kondenzátorový mikrofon s 1” pozlacenou membránou s kardioidní charakteristikou a moderní snímací funkcí Aura.

Kouzlo technologie LEWITT AURA
RAY překonává hlavní omezení, která mají běžné mikrofony - pro zajištění konzistentní kvality zvuku je třeba udržovat správnou vzdálenost a vyhnout se pohybu. Při pohybu v blízkosti mikrofonu se obvykle zvuk stává hlasitým a dunivým, což je jev známý jako proximity efekt. Když se od mikrofonu vzdalujete, úroveň zvuku klesá a zvuk se ztenčuje. RAY tato pravidla mění díky technologii AURA založené na senzorech, které přesně přizpůsobují úroveň a barvu snímání v závislosti na vzdálenosti od mikrofonu. Tato funkce automaticky monitoruje váš hlas a vy se můžete soustředit pouze na svůj výkon a zároveň vytvářet bezchybné nahrávky pro podcasty, obsah, živé vysílání a hudební produkci.

S vypnutou funkcí AURA poskytuje RAY při nahrávání vokálů a nástrojů stejně vynikající výsledky jako nejprodávanější studiový nahrávací mikrofon LEWITT LCT 440 PURE. RAY používá zcela analogovou signálovou cestu.

MUTE by Distance - revoluční způsob ztlumení signálu
Společnost RAY představuje funkci MUTE by Distance. Snadno nastavte konkrétní vzdálenost pro automatické ztlumení / odpojení signálu. Můžete se vzdálit od mikrofonu s vědomím, že se váš zvuk ztlumí nebo naopak, přejde do živého vysílání, jakmile se k němu přiblížíte. To mění pravidla hry pro vaše živé vystoupení, stream i obsah.

Tlačítko MUTE přímo na mikrofonu
RAY je prvním profesionálním studiovým mikrofonem s vyhrazeným tlačítkem MUTE. Při aktivaci funkce MUTE získáte jasnou vizuální zpětnou vazbu, která funguje také při aktivaci funkce MUTE by Distance. Tento pohodlný způsob ovládání zvuku je ideální pro streamování, podcasty a videokonference.

Zvuk LEWITT Record-Ready
RAY ztělesňuje charakteristický zvuk LEWITT Record-Ready, který si oblíbili umělci, tvůrci a renomovaná studia. Tento zvuk usnadňuje nahrávání a poskytuje jasnou definici od samého začátku. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko nahrávání.

Pravá kondenzátorová kapsle a špičkové studiové specifikace
1” kondenzátorová kapsle je studiovým standardem pro detailní vokální nahrávky. Pozlacená kapsle RAY je vybavena kardioidní snímací charakteristikou, která zaznamenává dění před mikrofonem a zároveň potlačuje zvuk přicházející zezadu. Mikrofon disponuje neuvěřitelně nízkým šumem - pouhých 8 dB(A) a schopností zvládnout hladinu akustického tlaku až 131 dB SPL.

Všechny funkce jsou napájeny prostřednictvím 48 V fantomového napájení vycházejícího z vašeho zvukového rozhraní nebo předzesilovače.

Kompaktní provedení vhodné i pro fotoaparát
Kompaktní konstrukce RAY se dokonale integruje s přiloženým shock-mount držákem, který snižuje nízkofrekvenční dunění a hluk šířený konstrukcí stativu. Speciální pop filtr malých rozměrů se magneticky připevňuje k mřížce mikrofonu a nebrání v záběru na obličej tak, jako tradiční velký pop filtr.

Obsah balení
Mikrofon RAY se dodává s shock-mount držákem, magnetickým pop filtrem, protivětrnou ochranou a přepravním pouzdrem.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat mikrofon.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Na objednávku
8 890 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Aura, Mute
Vlastnosti
  • Typ mikrofonu Kondenzátorový
  • Vhodné pro Univerzální
  • Směrová charakteristika Kardioida
  • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance 220 Ohm
  • Max. SPL 131 dB
  • Počet kusů 1
Rozměry a hmotnost
  • Hmotnost 0,33 kg
  • Rozměry 138 x 52 x 36 mm
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru