2x reproduktor

LINE 6 Powercab 212 Plus

Kytarový reprobox / HN206791
Line 6 Powercab 212 Plus je aktivní kytarový reprobox osazený dvěma dvanáctipalcovými neodymovými reproduktory vhodnými jako doplněk k modelingovým aparátům. V jednom těle spojuje vlastnosti PA reprobeden (frekvenční rozsah a výkon) s odezvou tradičních kytarových reproboxů.

Na horní části boxu je umístěný panel s dvoupalcovým LCD displayem, ovladačem hlasitosti a funkcí Select, kdy můžete volit mezi 128 uživatelskými presety a ukládat je. Na zadní straně kabinetu se nachází dva kombinované XLR/jack vstupy, dva symetrické XLR výstupy, USB rozhraní, MIDI In/Out, XLR AES vstup a výstup pro digitální přenos zvuku a sedm různých režimů boxu, mezi kterými můžete volit.

V režimu Flat se Powercab chová jako standardní FRFR (Full Frequency Flat Response) reprobedna s frekvenční rozsahem od 70 Hz do 20 kHz (jako standardní PA systémy), kdy je schopen autenticky reprodukovat zvuk presetů modelingových aparátů, tak jak jsou nastaveny. Zbylých šest modů představuje emulace klasických i butikových kytarových reproboxů – jednoduše nastavte v signálovém řetězci vašeho modelingového aparátu reprobox do modu bypass a užijte si pocit ze hry přes jeden ze šesti klasických kytarových kabinetů.

Zesilovač reproboxu disponuje výkonem 500 wattů (131 dB peak). Jeho hmotnost odpovídá 21,5 kg, konstrukce kabinetu je zhotovena z překližky. Zadní strana navíc disponuje párem výklopných nožiček, které vám umožní naklopit reprobox a tím získáte lepší monitoring.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Dostupné do 3 týdnů od objednání
35 190 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Výkon 500 W
  • Repro 2x 12 "
  • Typ reproduktoru Celestion CDX 1-1010
  • Typ reproboxu Rovný
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 537 x 711 x 305 mm
  • Hmotnost 21,5 kg
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru