Mikrofony pro videokamery

MOZOS VMIC

Mikrofon pro kameru/telefon / HN249337
Polská značka Mozos má ve zvyku své zákazníky vždy navnadit velmi výhodnou cenou v poměru k vysoké kvalitě výrobku.

Víceúčelový mikrofon MOZOS VMIC navazuje na svého úspěšného předchůdce MKIT-600PRO a cílí na uživatele digitálních fotoaparátů (ale i mobilních telefonů), kteří hledají profesionálnější řešení v oblasti ozvučení videa. Jednou ze zásadních novinek je implementovaný low-cut filtr (75 / 150 Hz), který tlumí nežádoucí nižší frekvence, což pomáhá redukovat složky zvuku, které nenesou žádnou hudební informaci a zbytečně narušují čitelnost i dynamiku. Mikrofon disponuje vynikající frekvenční odezvou i vysokou úrovní zisku s plně nastavitelnou citlivostí, výstup záznam je řešen tradičně v podobě jack konektoru 3,5 mm, stejný konektor pak máte k dispozici i pro monitoring prostřednictvím sluchátkového výstupu. V těle mikrofonu je vestavěná 240 mAh baterie, která umožňuje bezdrátový provoz po dobu až 30 hodin. V případě vybití baterie je k dispozici univerzální, moderní USB-C port např. pro připojení powerbanky.

Sada Mozos VMIC také obsahuje dva typy fyzických filtrů - pěnový pop-filtr má za úkol snížit negativní projevy tvrdých hlásek P, B na minimum a druhým ochranným prvkem je typický větrný filtr, který chrání mikrofon proti poryvům větru při natáčení ve venkovních lokacích.
V kombinaci s aktivním low-cut filtrem je pak zaručena čistota zvuku téměř bez ohledu na okolnosti natáčení. Nastavitelné plynulé zesílení vám umožní dokonale upravit úroveň hlasitosti záznamu v reálném čase. Samotná kvalita zvuku vás velmi pozitivně překvapí. Vynikající frekvenční odezva, vysoká úroveň citlivosti, dobrý pasivní (filtry) a aktivní (low-cut) útlum zaručují spokojenost s nákupem.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vlastnosti
  • Typ mikrofonu Kondenzátorový
  • Vhodné pro DSLR
  • Směrová charakteristika Kardioida
  • Frekvenční rozsah 50 Hz - 20 kHz
  • Impedance 2 Ohm
  • Počet kusů 1
Rozměry a hmotnost
  • Hmotnost 0,04 kg
Příslušenství
  • Obsah balení Mikrofon, pop filtr, protivětrný kryt, kabely
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru