• .

  Před 13 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 14 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 14 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 17 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 17 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 17 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro

NATIVE INSTRUMENTS Maschine Mikro

MIDI kontroler, groove software | HN120091

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • KORG Volca Beats

  KORG Volca Beats

 • KORG Volca Bass

  KORG Volca Bass

 • KORG Electribe

  KORG Electribe

Native Instruments dnes představuje Maschine Mikro, cenově dostupný nový vstup do světa vašeho oblíbeného groove produkčního systému. Kombinací plnohodnotného Maschine softwaru s efektivním a kompaktním ovladačem Maschine Mikro vznikl intuitivní hudební tvůrce, postavený na Maschine, který je k dispozici s podstatně menšími fyzickými rozměry a cenou. Ve stejné době byla vydaná nová verze softwaru: 1.7. Ta umožňuje pokročilou integraci s nástroji a efekty balíků Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate, jak pro uživatele Maschine tak Maschine Mikro.

Maschine Mikro je dobře přenosným ovladačem, který nabízí praktické ovládání hlavních funkcí Maschine na dvou třetinách velikosti a hmotnosti hardwaru plné velikosti. Využití jediného displeje a dynamické přidělování master ovladačů s vysokým rozlišením nabízí, i přes své kompaktní rozměry, matrici dotykově citlivých a dynamicky podsvícených padů 4x4 plné velikosti s oceňovanou reakce a pocitem.

Maschine Mikro obsahuje plnohodnotný software Maschine s krokovým sekvencerem a režimem postaveným na patternech, VST a AU plug-in hostingem, záznamem zvuku v reálném čase, editací a pokročilými multi-efekty. Mikro verze obsahuje také kompletní 6GB velkou zvukovou knihovnu Maschine, rozšířitelnou o řadu Maschine Expansions, stejně jako zvukovou kolekci Komplete Elements, která je k dispozici zdarma. Díky nové verzi softwaru 1.7 těží jak Maschine tak Maschine Mikro také z pokročilé integrace s Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate. Poskytuje moderní vlastnosti pro procházení zvuků a mapování parametrů všech nástrojů a efektů, obsažených v těchto balících.

Pro kompletní výčet rostoucího sortimentu Maschine, uvolnili v Native Instruments také iMaschine. Jedná se o iOS software, který přináší intuitivní tvorbu groovů na platformu iPhone a iPod touch. Se čtyřmi stopami, samplingem zvuku, kvalitními efekty a rozšiřitelným arzenálem profesionálních nástrojů a bicích zvuků z běžné knihovny Maschine, umožňuje iMaschine načrtnout groovy na cestách. A později je lze přenést do software Maschine pro detailní editaci a aranžmá. Uvolnění iMaschine je plánováno na říjen 2011. Distribuován bude pomocí Apple App Store.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Čekejte prosím