Kontrolery

NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S4 MK3

(1) DJ kontroler / HN195135
Traktor Kontrol S4 je čtyřkanálový DJ kontrolér s motorizovanými jog disky a funkcí Haptic Drive, díky níž získáte dotekovou informaci o cue pointech nebo konci smyčky. Traktor Kontrol S4 má také integrovanou zvukovou kartu se vstupy na všech kanálech a podporuje DVS. Samozřejmostí je naprosto plynulá integrace s DJ softwarem Traktor Pro 3.

Motorizované jogy s dotekovou odezvou Haptic Drive vás nechají zcela splynout s mixem. Ovládání odpovídá tradičnímu klubovému set-upu a kromě mixu s rychle přístupnými efekty a filtry se můžete také těšit na 16 RGB podsvícených padů pro spouštění cue bodů nebo samplů. Orientaci vylepší také barevné kódování, pomocí nějž budete mít vždy perfektní přehled o tom, na jekém decku se nacházíte, v jakém je track tempu a co máte právě spuštěno za režim.

Jako v případě ostatních výrobků Native Instruments, i zde hraje podstatnou roli dodávaný software. Ke kontroléru dostanete plnou verzi to DJ softwaru Traktor Pro 3, který pokryje veškeré vaše potřeby týkající se bezproblémového rovnání beatů.

Protiprachový kryt pro NI Kontrol S4 MK3: DECKSAVER Native Instruments Kontrol S4 MK3 cover
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Skladem
20 990 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Kompatibilita Windows 10, Mac OS X 10.12 ->
  • Typ zvukové karty DJ kontroler
Příslušenství
  • Software Traktor Pro 3
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru