Logo
Chorus / Flanger / Phaser

PIGTRONIX Moon Pool

Kytarový efekt / HN230020
Moon Pool nabízí v šasi kompaktního pedálového efektu dva modulační efekty - analogový VCA phase shifter a bias tremolo. Oba efekty lze používat samostatně i jejich vzájemnou kombinaci a vytvářet tak komplexní zvuky okořeněné pěknou muzikální modulací.

Samostatné ovladače Speed určující rychlost efektové modulace phaser a tremolo efektu doplňují dva přepínače, kterými nastavíte zda a jak bude pedál reagovat na dynamiku vaší hry (zrychlení modulace, zpomalení modulace, bypass dynamiky). Nastavení společných ovladačů (Depth, Sens) určuje intenzitu efektů phaser/tremolo a úroveň signálu potřebnou ke změně rychlosti modulace (pouze v polohách přepínače s aktivní dynamikou). Pedál je zapojen jako true bypass. K napájení slouží 9V adaptér.

Americká společnost Pigtronix vyrábí pedálové efekty s atraktivním designem inspirovaným vesmírem. V nabídce značky naleznete poměrně originální novátorské produkty, ale i krabičky inspirované pedálovými efekty z minulosti. Není tak divu, že se výrobky Pigtronix těší oblibě mezi širokou muzikantskou základnou včetně slavných osobností jako Andy Summers (The Police), Vernon Reid (Living Colour), John Scofield, Victor Wooten, Billy Sheehan, Dweezil Zappa, Anthrax, Korn, RHCP a mnoho dalších.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Dostupné do 4 týdnů od objednání
3 690 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Phase Speed, Trem Speed, Depth, Sens, Trem/Phase switch, Phase Dyn switch, Trem Dyn switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Phaser/Tremolo
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono
  • Výstupy 1x Mono
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky