Grooveboxy

POLYEND Play+

MIDI kontroler, groove software / HN263155
Polyend Play+ je inovovaný groovebox Play s vylepšenou vnitřní architekturou. Přináší bohatší stereofonní zvuky, multitimbrální polyfonní syntézu, bezproblémový přenos zvuku přes USB a řadu nových funkcí.

Play+ dosahuje dokonalé rovnováhy mezi pokročilými možnostmi sekvencování a intuitivním ovládáním, což usnadňuje vytváření složitých vyvíjejících se patternů. Mezi hlavní funkce patří hluboké generativní schopnosti, náhodný výběr, swingování specifických skladeb, nastavení délky a rychlosti. Play+ také obsahuje inovativní režim Performance a možnost sekvencovat každý parametr na základě jednotlivých kroků.

Play+ disponuje čtyřmi vestavěnými syntezátory, z nichž každý nabízí jedinečný charakter. ACD: to je rekonstrukce ikonických monofonních analogových syntezátorů s jedním oscilátorem a bleskurychlou syntézou; FAT: výkonný syntezátorový engine s vintage zvukem, který ztělesňuje svěží vřelost klasických analogových syntezátorů; VAP: všestranný virtuální analogový polysynth, ideální pro vytváření fascinujících textur, svěžích padů a jedinečných zvukových efektů; WTFM: unikátní dvou operátorový FM syntezátor, který využívá oscilátory založené na WaveTable a systému zpětné vazby.

Bezproblémový přenos zvuku přes USB: Play+ dokáže poslat až 14 stereofonních stop do vašeho DAW, což zajišťuje přesnost a flexibilitu při postprodukci. Snadno tak můžete nahrávat jednotlivé stopy separátně, přidávat efekty a dokonale mixovat vaši produkci.

Hraj. Vývojáři z Polyend pro vás připravili více jak 3000 samplů, díky kterým pro vás bude tvorba beatů a grooves hračkou. Čeká na vás 35 různých přehrávacích módů, které se postarají, aby vaše projekty nebyly sterilní. Funkce Smart Fill vám navíc pomůže najít vhodný sample, nebo beat na základě tóniny a bpm. Velmi jednoduchý a rychlý je také pohyb jednotlivých zvuků mezi patterny, funkce kopírovat/vložit nikdy nebyla jednodušší a vše trvá v řádu pár sekund. Play také obsahuje notační filtr, takže vám nabídne pouze klávesy, které se nachází v dané tónině, a vy tak můžete minimalizovat chyby.

Live. Play se hodí skvěle nejen do studia, ale i na koncerty. Kromě skvělých samplů se šťavnatým groovem a feelingem na vás čeká řada efektů studiové kvality (FIlter, Overdrive, Space, Reverb, Delay, Saturator). Hudbu můžete tvořit přímo na pódiu, nebo vsaďte na jistotu a využijte kouzlo patternů, které můžete kdykoliv změnit, přetočit, nebo uložit. K Play můžete navíc připojit i MIDI kontroler nebo klávesy.

Play obsahuje osmistopý sekvencér a osm individuálních polyfonických MIDI tracků, které můžete libovolně kombinovat na základě vašich dalších hudebních nástrojů. Když k tomu ještě přičtete 128 patternů po 16 stopách, zjistíte, že vám Play umožní kombinovat až 30 000 různých stop. Každý track může mít navíc vlastní délku, odlišné bpm a přehrávací mód, což využijete hlavně při polymetrických a polyrytmických sekvencích. Sampler také disponuje MIDI CC mapováním, takže můžete jednotlivým knobům přiřadit funkci pro ovládání externích zařízení.

Vaší hudební produkci výrazně urychlí víceúrovňový displej s patnácti dotykovými knoby a jedním push encoderem, celkem 128 RGB podsvícených padů a 32 kontrolních padů pro Mute, Solo, Variation, Select, nebo Keyboard note input. Zadní strana potom obsahuje MIDI In/Out (jack 3,5 mm), linkový výstup (jack 3,5 mm), slot pro MicroSD kartu a USB-C port.

Součástí balení je manuál, USB-A adaptér do zásuvky, USB-C kabel (2 m), stereo kabel / redukce ze stereo jack 3,5 na 2x mono jack 6,3 mm, redukce jack 3,5 mm na MIDI DIN, paměťová karta MicroSD 64 GB a MicroSD - USB-A adaptér.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
19 990 Kč Sleva platí do 31.05.2024
18 390 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
 • Napájení z USB Ano
 • Paměťové médium MicroSD card
 • Provoz na baterie Ne
Vlastnosti
 • Barva .Černá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy Jack 3,5 mm TRS MIDI In
 • Výstupy Jack 3,5 mm TRS, Jack 3,5 mm TRS MIDI Out
 • USB to Host Ano
 • USB to Device Ne
 • USB Midi Ano
Rozměry a hmotnost
 • Šířka 282 mm
 • Hloubka 207 mm
 • Výška 33 mm
 • Hmotnost 1,2 kg
Příslušenství
 • Software N/A
 • Adaptér součástí Ano
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru