Pro přehled

Workshopy domácího nahrávání v Kytary.cz

Aktualizováno 26. 3. 2024/Čtení na 1 min /Andrzej Pieczony/Pro přehled


Časy, kdy byl proces nahrávání výsadou profesionálních studií, jsou naštěstí dávnou minulostí. S trochou šikovnosti a přijatelnou výbavou, která je v současnosti nesrovnatelně dostupnější než v dobách minulých, si dnes můžete demo nahrávku v přijatelné kvalitě pořídit klidně v pohodlí domova sami. Ovšem aby se výsledek vašeho studiového počínání alespoň blížil vašim počátečním představám, budete potřebovat nějaké to know-how. A to vám v Kytarách moc rádi předáme v rámci workshopů Borise Carloffa.

Pokud máte v plánu nahrávat své hudební nápady vlastními silami, zbystřete pozornost! Během Týdne domácího nahrávání, který proběhne ve dnech od 8. do 14. dubna, dostanete totiž v Kytary.cz nabitý balík informací, pomocí kterých se naučíte v domácích podmínkách nahrávat téměř jako profíci. Tuhle informační nakládačku vám uštědříme prostřednictvím Workshopů Borise Carloffa, které jsou na programu ve středu 10. dubna od 19.00 v pražské prodejně Kytary.cz a o den později pak od 18.00 v Brně.

Boris Carloff, úspěšný hudebník a producent, vám s použitím studiových komponentů značek Focusrite, Adam Audio a Novation předvede, jak a z čeho si takové domácí Abbey Road postavíte tak, aby vaše nahrávky měly úroveň a aby vás vybavení takového studia nestálo nepříjemně časté návštěvy exekutorů. Ukáže vám veškeré nutné zapojení, základní postupy a zkrátka všechno, jak se bez sebemenších zakopnutí dostanete k vyváženému mixu. Vstup na workshopy je zdarma, takže není co řešit.

Boris

Boris Carloff je respektovaný hudebník, skladatel, producent a studiový inženýr, držitel cen Anděl a Apollo. Své klasické vzdělání hry na housle uplatňuje po celou dobu své kariéry, produkuje vážnou a filmovou hudbu, audio doprovody k audioknihám a rozhlasovým pořadům. Spolupracoval s interprety jako Ivan Hlas, Kryštof, A Banquet.

Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru