Logo
Obaly na činely

Rockbag RB 22640 B/PLUS

Obal na činely / HN141606
Obal na činely z voděodolného pevného Rok Tex materiálu. Vnitřní material z černého fleecu. 5 mm překližkové vložky, zesílené okraje z ABS vložky, 5 vnitřních kapes se třemi přihrádkami, 2 polstrovaná, dvakrát prošitá ucha, 2 odnímatelné polsrované popruhy 50 mm s výstuží na ramenou - “Shoulder- Saving-System“. Na popruzích jsou kapsy pro mobil a okénko na vizitku. 15“ vnější kapsa na Hi-Hat se zipem. PVC ochrana, kovové karabiny. Tištěné Rockbag logo.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Momentálně nedostupné
Vlastnosti
  • Průměr 22 "
  • Tloušťka polstrování 25 mm
Země výroby
  • Země výroby Čína 
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
5,0
1x 0x 0x 0x 0x
Pravidla hodnocení a recenzí
Filtrovat
Recenze (1)
10.12.2022
. Petr
Ověřený nákup

Dvoukanálový preamp/DI box s dnes již legendární simulací SansAmp : na výběr je “bass driver, nebo VT bass”. Disponuje ladičkou, kompresorem, octaverem, fuzzem a chorusem. Praktický preamp, který hodíte do futrálu s basou a jdete hrát. Jo, ještě kabel s sebou…fakt to funguje.

  • Opravdu výborný zvuk basy, což je dost podstatná výhoda. Já už hrál na ledacos, ale s Fenderem Precision bass je to “ten zvuk”, ten co slyšíte u těch velkejch kluků a nemusíte s sebou nic tahat. Zvukař mi zvučí basu asi 3 sekundy…no to asi ne, ale výrazně se zkrátila doba než řekne: “Basa dobrý, dál”, no tak třeba 5 sekund :-). Jeho variabilita zvuku a nastavení je prakticky nekonečná, je malý a skladný. Nakonec jsem po experimentech nastavil firemní nastavení TUBE like mode a dal tam simulaci “Bass Driver SansAmp”, trochu kompresoru, pohrál si s octaverem (hraji na octaver Ashdown, takže jsem ho v efektu chtěl), chorus využiji jen občas, ale je tam…a živě jsem to ještě neriskoval :-). Jeho čas ale přijde. Používám oba kanály …žlutý i červený (červený jsem nastavil jako trochu víc Dirty), žlutý mám nastavený na zvuk “něco jako SVTčko”. Koupil jsem ho při přechodu na in ear, trochu s obavami, ale od té doby mi můj Ashdown stojí v koutě a nehrál…samo si ho nechávám, ale tenhle malej cucek to fakt dá, účel splnil na 110%!
  • Je relativně malý, takže ty tlačítka jsou blízko u sebe a chce to na pódiu cit v noze při přepínání s mou 45 botou. Ale zase opravdu fungují dobře, takže při hraní nebyl problém. A ta skladnost je zase výše zmíněna jako výhoda. Něco za něco.
0 0
Máte dotaz k danému produktu?
Zeptejte se v poradně a jeden z našich odborníků vám brzo odpoví.
Podobné fráze
Kategorie
Značky