Velkomembránové mikrofony

RODE NT1 Kit

(1) Kondenzátorový mikrofon / HN146377
RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofon s interním odpružením Lyre Rycote. Ve verzi Kit je dodáván společně s odpruženým pavoukem SM6, který obsahuje také pop filtr.

Kapsle
Srdcem mikrofonu NT1 je nová kapsle HF6 od RODE , která je perfektním příkladem toho, jak lze skloubit tradiční design, moderní technologie a zvuk připomínající slavné mikrofony do jednoho. A to vše při extrémně nízkém hluku provozu. Důraz byl kladen především na co nejvěrnější podání středového pásma. To společně s hedvábnými výškami a teplými kulatými basy předurčuje NT1 k absolutnímu standardu ve své třídě.

Interní odpružení
Uvnitř těla mikrofonu naleznete nové zavěšení mikrofonní kapsle, které využívá patentované technologie Lyra od společnosti Rycote®. Tento interní shock mount izoluje kapsli HF6 v ose X, Y a Z a vykazuje lepší výsledek odpružení než konvenční systémy. Výrazně je tedy omezen manipulační ruch při práci s mikrofonem. Tento systém je v RODE mikrofonu použit vůbec poprvé.

Elektronika
Elektroniku NT1 tvoří vysoce kvalitní komponenty. Obvody mikrofonu jsou sestaveny a testovány strojově, za dohledu zkušených inženýrů v australském závodě RODE . Díky tomuto pečlivému výrobnímu procesu vznikl nejtišší mikrofon vůbec - pouze 4.5dBA vlastního hluku. NT1 je nejtišší studiový kondenzátorový mikrofon na světě!

Tělo a povrchová úprava
Tělo NT1 z vysoce kvalitního hliníku (6061) je před nástřikem poniklované proti korozi. Samotný nástřik probíhá pokročilou elektrostatickou aplikační technikou, která zaručuje rovnoměrné barevné pokrytí. Vypečený povrch nástřiku je pak laserově doplněn o grafické prvky, včetně typické zlaté tečky známé ze všech mikrofonů RODE . Díky tomuto procesu je tělo NT1 pevné a vysoce odolné vůči poškrábání.

POP filtr
Na výrobě pop filtru, který je součástí odpruženého držáku SM6, se u RODE s náklady nešetřilo. Je součástí nosného systému koše, a díky tomu se dá velice jednoduše nastavit do požadované polohy a nezabírá zbytečně místo.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat mikrofon.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vlastnosti
  • Typ mikrofonu Kondenzátorový
  • Směrová charakteristika Kardioida
  • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
  • Počet kusů 1
  • Impedance 100 Ohm
  • Vhodné pro Univerzální
Rozměry a hmotnost
  • Hmotnost 0,44 kg
Příslušenství
  • Obsah balení Mikrofon, obal, odpružený mikrofonní držák, Pop Filter, XLR kabel
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru