Zvukové karty USB

ROLAND BRIDGE CAST X

Video mixážní pult / HN267382
Roland Bridge Cast X dvoukanálový mix pro streaming a nahrávání videa.

Vylepšete svůj streamovaný obsah pomocí BRIDGE CAST X - kompaktního stolního řešení typu “vše v jednom” s praktickým ovládáním a oceňovaným funkcemi Roland pro AV. Dejte sbohem nepřehlednému uspořádání v podobě různých redukcí a sjednoťte svůj pracovní postup pomocí různých připojení pro herní konzole, počítače, kamery a zvuková zařízení. Pak ohromte konkurenci epickými funkcemi, jako jsou duální zvukové mixy, podpora připojení profesionálních mikrofonů s XLR s fantomovým napájením +48 V, zpracování hlasu, royalty-free hudba a zvukové efekty, přiřaditelné ovládací pady a mnoho dalšího.

BRIDGE CAST X je dvoukanálový audio mixážní pult, takže můžete pracovat se dvěma mixy najednou. Nezávisle upravujte úrovně na osobním mixu pro sluchátka a zároveň dodávejte posluchačům jiný ideální mix. Nastavte úroveň mikrofonu, týmových rozhovorů, herních zvuků a hudby na pozadí pro konečný profesionální mix, který bude příjemný pro diváky.

Díky BRIDGE CAST X se můžete soustředit na tvorbu - od online hraní až po podcasting, vlogování a další video obsah - a ne se trápit s kabely a různými specializovanými zařízeními. Integrovaná konstrukce zjednodušuje připojení a intuitivní rozhraní vám umožní plynule míchat zvuk a ovládat dění na streamu. Díky několika portům USB-C a HDMI (pouze jeden aktivní port v reálném čase) můžete připojit všechna svá zařízení a vyhnout se nutnosti připojovat různé kabely pokaždé, když chcete změnit vybavení pro denní stream.

Stejně tak, vám BRIDGE CAST X pomůže, pokud používáte jeden počítač na hraní her a druhý na streamování a chatování. Port USB-C II zajišťuje integraci zvuku a obrazu pro připojení jediného kabelu ke streamovacímu počítači. Porty USB-C I a HDMI podporují různé možnosti připojení druhého počítače, včetně použití HDMI pro vyhrazený video monitor. Ke vstupu HDMI můžete také připojit kvalitní kameru ideální pro živé rozhovory, recenze či gameplay komentáře. S pokročilými zvukovými nástroji v nástroji BRIDGE CAST X vždy podpoříte svůj obsah kvalitním zvukem, který si zaslouží.

Skvělý zvuk hlasu začíná u skvělého mikrofonu. Připojte k BRIDGE CAST X jakýkoli dynamický nebo kondenzátorový mikrofon XLR vysílací kvality bez nutnosti použití externího předzesilovače. Podporován je také náhlavní mikrofon připojitelný prostřednictvím konektoru Jack 3,5 mm. BRIDGE CAST X obsahuje také profesionální nástroje pro zpracování zvuku včetně ekvalizéru, komprese, low-cut filtru a de-esseru, který vyčistí ostré tóny "S". Potlačte rušivé zvuky na pozadí pomocí a vypusťte svůj hlas do vesmíru pomocí skvěle znějícího Reverbu.

Přetvořte svůj hlas pomocí vestavěného procesoru na základě algoritmu hlasových transformátorů Roland VT. Chcete-li se vtělit do nové postavy, upravte parametry výšky a formant, čímž změňte svůj věk nebo pohlaví. Rovněž není problém dosáhnout robotických a mimozemských efektů.

Ponořte se do virtuálního prostorového zvuku 5.1 nebo 7.1 HDMI ve sluchátkách s podporou pokročilé technologie Roland. Pomocí aplikace BRIDGE CAST můžete dokonce nastavit úhly virtuálního pole reproduktorů a vytvořit si tak ideální prostorový zvuk.

Díky intuitivnímu panelu BRIDGE CAST X můžete snadno spravovat streamy v reálném čase. Pomocí vyhrazených knoflíků a tlačítek můžete upravovat mix zvuku. Šesti ovládacím panelům můžete přiřadit až 30 příkazů OBS, zvukových efektů či hudebních zkratek a spustit je uprostřed streamu. Spodní řadu tlačítek použijte k navigaci a přístupu k dalším zkratkám.

Ovládejte pokročilá nastavení mixování zvuku, směrování signálu a dalším přizpůsobením pomocí aplikace BRIDGE CAST. Nastavte parametry mikrofonu a zvuku, nakonfigurujte předvolby herního ekvalizéru a prozkoumejte hlubší funkce při streamování. Změňte přiřazení hardwarových ovládacích prvků a vyvolávejte oblíbené konfigurace pro různé hry a publikum. Hardware si můžete dokonce přizpůsobit i přiřazením různých barev LED, abyste změnili vzhled a zvýraznili ovládací prvky při slabém osvětlení.

Přidávání hudby a zvukových efektů, které nepodléhají licenčním poplatkům do streamů nebylo nikdy jednodušší díky nástroji Roland BGM Cast. Tato aplikace umožňuje vybírat hudbu podle nálady a žánru nebo vytvářet seznamy oblíbených skladeb. S bezplatným účtem Roland získáte 36 hudebních skladeb vhodných jako pozadí a 16 zvukových efektů. Nebo rozšiřte své možnosti s členstvím Roland Cloud Core a prozkoumejte tisíce hudebních skladeb a stovky zvukových efektů, přičemž každý měsíc přibývají nové výběry. Členství zahrnuje také výkonné nástroje pro tvorbu vlastní hudby, včetně syntezátoru ZENOLOGY, produkčního softwaru Zenbeats, balíčků Sound Pack a dalších.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat zvukovou kartu.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Dostupné do 3 týdnů od objednání
12 790 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
 • Fantomové napájení Ano
Vlastnosti
 • Počet kanálů 2
 • Typ Broadcast, stream audio/video mix
 • Vhodné pro PC, Win / Mac, HDMI camera, Mic
 • Vzorkovací frekvence 24 bit / 44.1, 48, 96 kHz
Vstupy a výstupy
 • Vstupy XLR, Jack 3,5 mm, 2 x HDMI, 2 x USB-C
 • Výstupy Jack 3,5 mm ST Line Out, Jack 3,5 mm Phones, Jack 3,5 mm Phones (Mic IN as Aux), 2 x USB-C
 • Vstup pro mikrofon Ano
 • USB Ano
 • USB to Device Ano
 • USB to Host Ano
 • MIDI Ne
Rozměry a hmotnost
 • Rozměry 269 x 130 x 70 mm
 • Hmotnost 1,35 kg
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru