Logo
Přenosná stage piana

ROLAND FP-90X WH

(1) Přenosné digitální stage piano / HN225194
Domluvte si schůzku dle času, který vám vyhovuje. Bude se vám věnovat náš specialista na Roland produkty a zodpoví všechny vaše dotazy přímo na prodejně Praha - Modřany.
Jestliže hrajete na piano, asi chápete, že inspirace může přicházet odkudkoliv – z místa, kde hrajete, od toho, s kým hrajete, a samozřejmě i od posluchačů, pro které hrajete. Pokud chcete svou hudbu přinést lidem, digitální piano Roland FP-90X vám pomůže se k nim dostat. Ve výbavě má zvukový procesor a klaviaturu vlajkového piana Roland v elegantním, moderním kabinetu, ve kterém se nachází také multi-kanálový ozvučovací systém s dostatečným výkonem pro hraní v důvěrném prostředí. Pečlivě volný rozsah přídavných zvuků, jež zahrnují elektrická piana, smyčce, varhany a syntezátory je k dispozici rovněž a umožňuje využít FP-90X pro širokou paletu hudebních příležitostí. A s podporou Bluetooth® audio/ MIDI jste schopni se bezdrátově spojit s Roland Piano Designer/Piano Every Day a jinými hudebními aplikacemi ve smartphonu nebo tabletu. Dostupná provedení jsou černá a bílá, takže flexibilní FP-90X je připraveno vás následovat kamkoliv, kde zamýšlíte hrát.

Špičkový zvuk piana a citlivost úhozu v přenosném provedení
Proč by mělo platit, že přenosné piano představuje u kvality zvuku a dojmu z klaviatury kompromis? U FP-90X na ně nedoplácíte, jelikož obsahuje zvukový engine a špičkovou konstrukci klaviatury z našich nejlepších pian ve stylovém, mobilním těle. Roland SuperNATURAL Piano modeling jedinečným způsobem zahrnuje kompletní proces tvorby typického pianového zvuku, včetně kombinace hraných tónů, jejich rezonance a způsobu, jakým vzájemně reaguje celá řada zvukových prvků piana jeden na druhý. Výsledkem je bohatý, komplexní zvuk – kompletní i s harmonickými – které se mění jako odezva na váš herní styl. A pak je zde PHA-50, nový typ klaviatury, která slučuje dřevo a tvarovaný materiál, přičemž těží z výhod obou. Nádherné dřevo po stranách dává každé klávese důvěrně známou, tuhou hmotu, která vás nutí hned si zahrát, přičemž odolný vnitřní rám dává tušit, že si můžete FP-90X užívat po léta, aniž byste se museli obávat o jejich výdrž.

Výkonné integrované reproduktory vhodné jako hlavní ozvučení pro menší akce
Ozvučení ve výbavě FP-90X zní skvěle bez ohledu na to, kde hrajete. Diskrétní integrovaný dvoupásmový ozvučný systém dodává bohatý, hutný zvuk do hlavních reproduktorů a třpytivé výšky do nově vyvinutých kopulovitých tweeterů, takže vaši posluchači si užijí široký dynamický rozsah a přesnou reprodukci každého akustického prvku. A s praktickým 3pásmovým ekvalizérem na čelním panelu můžete zvuk snadno doladit pro danou akci. Ať už používáte jenom integrované ozvučení na malých akcích, nebo připojíte externí PA na větších pódiích, vždy získáte od FP-90X perfektní zvuk. Série X nově disponuje vstupem pro mikrofon a režimem Auto Tempo či My Stage.

Všestranný výběr zvuků profesionální kvality pro libovolný styl představení
Očekáváte, že digitální piano Roland bude mít skvělý výběr pianových zvuků a FP-90X je skutečně nabízí. Ale co se bude dít, když budete hrát na akci a budete potřebovat něco jiného než klasický zvuk piana? FP-90X vás zahrne svým výběrem profesionálních elektrických pian, smyčců, syntezátorů a se zvukem nabízí i možnosti jak hrát v jednotlivých stylech. Své oblíbené zvuky si můžete uložit – spolu s jiným užitečným nastavením, např. vrstev a rozdělení – do 30 user pamětí s rychlým vyvoláním. Díky speciálním volume sliderům Upper a Lower na panelu je snadné nastavit vyvážení zvuku i za chodu. Jestliže používáte také mikrofonní vstup a speciální vokálové efekty jako kompresor, doubling a reverb, pomohou vám získat krásné vokály i bez dalšího extra vybavení. Můžete celé představení dokonce nahrát do USB paměti ve formátu WAV nebo MP3 vhodném pro sdílení s ostatními!

Bluetooth® konektivita obohatí způsob hraní i cvičení
Dnes lidé často hrají na piano podle oblíbených songů uložených ve smartphonu. Díky integrované bezdrátové podpoře Bluetooth jde FP-90X ještě o krok dále, když umožní vysílání hudby přes výkonné interní reproduktory piana s daleko hlubším vlivem na posluchače. Po stažení zdarma aplikace Roland Piano Partner 2 do tabletu můžete získat ještě více kreativity s přístupem k rytmickým doprovodům v žánrech jako pop, jazz a blues. Dokonce sleduje akordy, které hrajete, a to bezdrátově díky technologii Bluetooth.

Dostatečně flexibilní, abyste mohli hrát, kdekoliv chcete
Přestože je FP-90X vybaven nejnovější technologií a časově úspornými vlastnostmi pro přetížené muzikanty, jeho vnější vzhled je překvapivě prostý a jemný. Ačkoliv jde o přenosné piano, vypadá FP-90X skvěle i doma, zvláště když je doplníte stojanem KSC-90 a pedálem KPD-90, čímž získá svěží současný vzhled. Stojan KSC-90 je stabilní a odolný, navzdory svému jednoduchému, modernímu designu, a třípedálová jednotka KPD-90 podporuje technologii Progressive Damper Action, která se vyznačuje plynulou odezvou na tradiční herní techniky.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat stage piano.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Skladem
43 990 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
 • Ozvučení Ano
 • Automatické doprovody Ne
Vlastnosti
 • Počet kláves 88
 • Typ klaviatury Kladívková
 • Klaviatura PHA-50. Escapement
 • Povrch klaviatury Syntetická slonovina
 • Výkon reproduktorů 60 W
 • Polyfonie 256
 • Počet zvuků 350
 • Barva .Bílá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy Jack 3,5 mm TRS, Mic Jack 3,5 mm TRS, Pedal, Midi IN
 • Výstupy 2x Jack 6,3 mm TRS, 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS
 • USB to Host Ano
 • USB to Device Ano
 • USB Midi Ano
Rozměry a hmotnost
 • Šířka 1340 mm
 • Hloubka 390 mm
 • Výška 136 mm
 • Hmotnost 23,3 kg
Příslušenství
 • Adaptér součástí Ano
 • Obsah balení Adaptér, napájecí kabel, notový stojan, pedál DP-10
Země výroby
 • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky