Perkusní pady

ROLAND SPD-20 PRO Black

Novinka Perkusní pad / HN265966
Originální Octapad Roland zásadně změnil vzhled elektronických perkusí. Svou kufříkovou velikostí nabídl Octapad bubeníkům a perkusionistům ekvivalent celé elektronické sady v jednom boxu – což byla zcela nová úroveň pohodlí a využití. Dnes, o několik desetiletí později, se začíná psát nová kapitola historie Octapadu. Nový model SPD-20PRO spojuje nejzákladnější zvukovou výbavu světa a tradiční design s nejnovějšími technologiemi triggeringu v cestovním balení, připraven vyhovět i těm nejnáročnějším uživatelům.

Tento model je vybaven více než 900 perkusemi a zvuky z celého světa, které můžete navíc upravovat pomocí téměř čtyřiceti typy multiefektů. Nejnovější technologie citlivosti padů, vyvinutá pro V-Drums nabízí jedinečné a přesné spouštění s nebývalým odizolováním mezi jednotlivými pady. Čtyři dual-trigger vstupy plus hi-hat kontroler pro další pady, chcete-li vytvořit mini sadu, nebo pro příjem signálů triggerů z akustických bubnů.


Zvuková banka
Na rozdíl od originálního Octapad PAD-8, což byl výhradně MIDI kontroler, je nový Octapad SPD-20PRO kontroler, který má přibalenu vlastní interní banku zvuků. SPD-20PRO nabízí sto bicích sad (+100 uživatelských) a přes 900 základních zvuků, které pokrývají plné rozpětí hudebních stylů.

Zvuky můžete upravovat vlastními kontrolery pro ladění, tlumení, měkký nástup, skluz výšky a další. Je srovnatelný s celým kamionem programovatelných bicích sad a perkusních nástrojů, ovšem v jednom přenosném kufru.

Multiefekty
Roland je v technologii tvorby efektů rozhodně mezi těmi světově nejlepšími, takže si můžete být jistí, že multiefektový engine SPD-20PRO posune vaši hru na zcela jinou úroveň. Najdete zde 38 typů interních multiefektů, plus EQ, kompresor a pět typů Ambience.

Pokročilá technologie triggerování
SPD-20PRO těží z výhod Roland V-Drum, nejpokročilejší technologie triggerování. Každý pad je nezávislá, oddělená jednotka, která nabízí výjimečnou citlivost, s kompletně vyřešenou problematikou přeslechů (crosstalk). Kromě toho můžete zapojit dual-trigger vstupy plus hi-hat kontroler (kompatibilní s Roland FD-8, VH-11) a vytvořit si mini bicí sadu, s externími pady (řad Roland KD / PD / PDX / CY), nebo přijímat signály triggerů akustických bicích, řady Roland RT.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
14 990 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání Kit, Shift, Exit, Enter, Inst, Type, Main/Sub, Level, Pitch, Other, MFX, Ambience, Kit Common, Copy/Exchange, System, Kit Chain
Vlastnosti
  • Napájení Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Výstupy 2x Jack 6,3 mm TS Main-Out, Headphones Jack 6,3 mm TRS, MIDI
  • USB Ano
  • USB Midi Ano
Příslušenství
  • Obsah balení Pad, Adaptér, Manual
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru