Elektronické bicí sady

ROLAND TD-17KVX2

Elektronická bicí souprava / HN247573
Nová verze, stejně vysoký standard
Roland přichází s druhou verzí série elektronických bicích TD-17KVX2. Srdcem soupravy je vylepšený modul TD-17 s inovovanou sadou zvuků, vycházejících z vlajkové lodi Roland TD-50. Nabídne více než 300 kvalitních perkusních zvuků a 100 bicích souprav, které je možné dále jednoduše upravovat. Novinkou je také možnost importu vlastních samplů. V kombinaci s předem nahranými zvuky a jejich snadnou editací se vám otevírají nekonečné kreativní možnosti, které můžete navíc nahrávat na běžnou SD kartu.

Špičkový výkon, špičkový set up, špičková konektivita
Roland TD-17KVX2 je vrcholným modelem celé série TD-17, očekávat tedy můžete veškerou funkcionalitu nižších modelů, ovšem s mnoha inovacemi. K dispozici basový pad KD-10, 12“ PDX snare bubínek, 8“ PDX floor tom a dva 8“ PDX rack tomy. Z činelů potom 10“ VH Hi-Hat, dva 12“ CY Crashe a 14“ CY Ride. Bonusem je MDS rampa. Nechybí Bluetooth rozhraní pro streamování hudby nebo MIDI souborů z chytrých telefonů a tabletů, můžete tedy jednoduše cvičit, nahrávat anebo hrát společně s vaší oblíbenou hudbou.

Nový typ činelů pro ještě lepší požitek ze hry
TD-17KV2 jsou osazené novým typem činelů, které jsou o poznání tenčí a disponují multi senzorovým systémem pro ještě autentičtější odezvu. Bonusem je, že zvládají utlumení klasickým úchopem za okraj známým z klasických činelů.

Všestranná soustava za rozumnou cenu
Soupravy Roland TD-17 fungují výborně v rukou začátečníků i profesionálů – obě skupiny ocení robustní konstrukci, která vydrží náročné zacházení, intuitivní ovládání, nespočet funkcí a nevídaně věrné zvuky.

Kopákový pedál a Hi-Hat stojan nejsou součástí balení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektronické bicí.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Dostupné do 3 týdnů od objednání
43 890 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Metronom Ano
Vlastnosti
  • Počet zvuků 310
  • Počet presetů 50
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ano
  • USB Ano
Příslušenství
  • Pedál Ne
  • Paličky Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru