Logo
Elektronické bicí sady

Roland TD-50KV2 V-Drums

Elektronická bicí souprava / HN230490
Vlajkový model TD-50KV2 představuje vrchol inovací V-Drums a nabízí ten nejpropracovanější dostupný zážitek z elektronického bubnování. Souprava je vybavená těmi nejvyspělejšími pady a činely včetně přelomového digitálního snare, ride činelů a hi-hatů, které přinášejí neuvěřitelně detailní hratelnost třem nejexpresivnějším nástrojům v soupravě. Nová generace modulu TD-50X nabízí nepřekonatelný zvuk, dojem a odezvu spojené s nástroji pro hloubkovou editaci, díky níž si můžete plně přizpůsobit svůj zvuk, a s profesionální konektivitou, která se vypořádá s jakoukoli situací. Pokud hledáte ten nejlepší výkon V-Drums, TD-50KV2 je pro vás to pravé.

Prismatic Sound Modeling: pociťte ten rozdíl na vlastní kůži

Technologie Prismatic Sound Modeling v modulu TD-50X dokáže elektronickým bicím vdechnout život jako žádný jiný systém a samply o mnoha vrstvách nahrané ve studiích světové úrovně obohacuje o rafinované modelovací techniky pilované více než dvě dekády. Modul dokáže při každém úhozu vytvořit neomezenou škálu zvukových odstínů – po počátečním nástupu zvuku následuje komplexní směs bohatých harmonických tónů, stejně jako při hře na akustické bubny a činely. S modulem TD-50X hra na bicí nezná hranic, od jemných přeslechů a detailně artikulovaných tónů až po ty nejhlasitější a nejintenzivnější úhozy.

Digitální pady Roland: revoluce v elektronickém bubnování

Přelomová technologie pro digitální pady dokonale těží z rozsáhlého expresivního potenciálu technologie Prismatic Sound Modfeling. Detekce pomocí vícerých snímačů u virblu, ride činelu a hi-hatu se snoubí s bleskuruchlým zpracováním v modulu TD-50X a přináší autentické akustické nuance a detaily všem třem klíčovým prvkům bicí soupravy. Díky tomu jsou převedeny všechny techniky vaší hry jako ztlumení ride činelu jemným dotykem nebo střídání hry na bláně, hraně či s technikou cross stick na virblu podle libosti. Celý zážitek dovádí k dokonalosti přelomový model VH-14D, který nabízí citlivost na dotek, variaci tónů a řešení pro hru v zavřené a otevřené pozici, jaké dosud u elektronických hi-hatů nebylo k dispozici.

Autentické síťované blány

Souprava TD-50KV2 je vybavená proslulými vícevrstvými síťovanými blanami Roland, které ve verzi se třemi vrstvami u virblu a dvěma vrstvami u tomů poskytují přirozený odpor a odskok při hře s paličkami pro dokonale uspokojivý dojem a odezvu. Stejně jako u blan akustických bubnů si můžete přizpůsobit napětí pomocí standardního náčiní. A jelikož síťované blány vydávají jen velmi málo akustického hluku, je souprava TD-50KV2 dokonalá jak pro tiché cvičení se sluchátky, tak pro živé vystupování, při kterém je naprostá kontrola nad hlasitostí nezbytná.

Rozjeďte to ve velkém

Souprava TD-50KV2 se standardním rozložením nástrojů a velkým průměrem virblu a tom padů navozuje ohromující atmosféru špičkové akustické soupravy. 18palcový kopák KD-180 zaručuje autentický dojem a působivost tradičního kopáku, avšak se speciální tlumicí mechanikou Roland, která poskytuje přirozený odpor a dokonale spolehlivé snímání. Veliké činelové pady jsou o 40 % tenčí než u předchozích generací, a nabízejí tak dosud nejlepší odezvu na úhoz paličkou.

Okamžitá radost z hraní

Představte si akustické bubny, které jsou ozvučeny, zpracovány a zmixovány ve studiu světové úrovně — přesně to získáváte při načtení presetu u soupravy TD-50X. Tyto inspirativní soupravy vznikly ve spolupráci se špičkovými bubeníky a experty na nahrávání, a umožňují vám tak stiskem tlačítka zahrát jakýkoli styl od jazzu až po nejtvrdší metal.

Zvuk, který je jen váš

Pokud chcete jít za hranice presetů, TD-50X vám umožňuje si vše přizpůsobit na každé úrovni — stejně jako u akustické soupravy. Můžete si rychle změnit ladění či tlumení nebo se ponořit do hloubky a od základu si vybudovat soupravu, u níž si vyberete ideální hloubku korpusu, typ blan, vlastnosti činelů a mnoho dalšího. Tuto soupravu si pak umístíte, do jakéhokoli prostoru chcete, a to s použitím technologie PureAcoustic Ambience, kde máte naprostou kontrolu nad typem místnosti, ozvěnou, šířkou stereo zvuku a dalšími parametry.

Studio vždy po ruce

Po vyladění detailů své soupravy ji můžete dovést k dokonalosti pomocí působivé řady profesionálních studiových nástrojů. Upravte si nastavení mikrofonu pro různé prvky soupravy a zapojte do hry zvuky s ekvalizéry, kompresory a dalšími druhy zpracování. Pro přidání prostornosti a barvy se pak stačí obrátit na široký výběr vysoce kvalitních reverbů a multiefektů.

Mixujte hudbu kdekoli

Při vystupování s elektronickými bubny je schopnost zpracovávat zvuky mimo soupravu naprosto klíčová. Modul TD-50X má deset plně nastavitelných výstupů, z nichž můžete zvukaři poslat jakékoli potřebné bicí s efekty i bez nich. A pomocí faderů na panelu můžete mix snadno ovládat přímo z pódia, když hrajete sami. Souprava TD-50KV2 vyniká i při počítačové hudební tvorbě, jelikož dokáže vysílat až 32 simultánních kanálů digitálního audia plus MIDI přes USB pro přenos zvuku v té nejlepší kvalitě.

Váš osobní výukový asistent

Modul TD-50X je plný funkcí, které z každého cvičení dělají produktivní a uspokojivou zábavu. Zlepšujte si smysl pro rytmus s metronomem a cvičeními v režimu Coach nebo si jen zajamujte s hudbou přehrávanou ze smartphonu či notebooku. Vestavěný rekordér vám umožňuje svou hru nahrát a zhodnotit, kdykoliv chcete, navíc můžete audio (s doprovodnou hudbou či bez ní) snadno exportovat a sdílet. Své cvičení můžete posunout ještě dále díky bezplatné počítačové aplikaci Melodics™, která nabízí 40 lekcí a prostřednictvím placeného členství i neomezený přístup, až budete připraveni.

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektronické bicí.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Funkce
  • Metronom Ano
Vlastnosti
  • Počet zvuků 900
  • Počet presetů 100
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ano
  • USB Ano
Příslušenství
  • Pedál Ne
  • Paličky Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství


Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky