Bicí moduly

ROLAND TD-50X V-Drums Module

Bicí modul / HN230491
Nová generace špičkového modulu TD-50X, nabízí více než 900 zvuků v nepřekonatelné kvalitě, odezvu a pocit ze hry, který dokonale napodobí akustické bicí, možnost hloubkové editace, díky níž si můžete plně přizpůsobit svůj zvuk, a profesionální konektivitu, která se vypořádá s jakoukoli situací.

Technologie Prismatic Sound Modeling v modulu TD-50X dokáže elektronickým bicím vdechnout život jako žádný jiný systém a samply o mnoha vrstvách nahrané ve studiích světové úrovně obohacuje o rafinované modelovací techniky pilované více než dvě dekády. Při každém úhozu dokáže modul vytvořit neomezenou škálu zvukových odstínů – po počátečním nástupu zvuku následuje komplexní směs bohatých harmonických tónů, stejně jako při hře na akustické bubny a činely. Můžete tak přímo cítit, jak se v reakci na vaši expresivitu zvuk mění. S modulem TD-50X hra na bicí nezná hranic, od jemných přeslechů a detailně artikulovaných tónů až po ty nejhlasitější a nejintenzivnější úhozy.

Představte si akustické bubny, které jsou ozvučeny, zpracovány a zmixovány ve studiu světové úrovně — přesně to získáváte při načtení presetu u modulu TD-50X. Tyto inspirativní soupravy vznikly ve spolupráci se špičkovými bubeníky a experty na nahrávání, a umožňují vám tak stiskem tlačítka zahrát jakýkoli styl od jazzu až po nejtvrdší metal.

Pokud chcete jít za hranice presetů, TD-50X vám umožňuje si zvuk přizpůsobit na každé úrovni — stejně jako u akustické soupravy. Můžete si rychle změnit ladění či tlumení nebo se ponořit do hloubky a od základu si vybudovat soupravu, u níž si vyberete ideální hloubku korpusu, typ blan, vlastnosti činelů a mnoho dalšího. Tuto soupravu si pak umístíte, do jakéhokoli prostoru chcete, a to s použitím technologie PureAcoustic Ambience, kde máte naprostou kontrolu nad typem místnosti, ozvěnou a dalšími parametry.

Po vyladění detailů své soupravy ji můžete dovést k dokonalosti pomocí působivé řady profesionálních studiových nástrojů. Upravte si nastavení mikrofonu pro různé prvky soupravy a zapojte do hry zvuky s ekvalizéry, kompresory a dalšími druhy zpracování. Pro přidání prostornosti a barvy se pak stačí obrátit na široký výběr vysoce kvalitních reverbů a multiefektů.

Zadní panel je plný možností pro konektivitu a TD-50X je tak vždy připraven se vypořádat s praktickými požadavky jakékoli situace. Stereo XLR master výstupy a osm TRS direct out výstupů vám umožňují vysílat libovolné nástroje do audio konzole přes vyvážené připojení. Při počítačové hudební tvorbě můžete vysílat až 32 simultánních kanálů digitálního audia přes USB pro přenos zvuku v té nejlepší kvalitě. Model podporuje i MIDI rozhraní přes USB a tradiční pětikolíkové konektory.

Modul je také plný funkcí, které vám pomohou rozvíjet techniku a cvičení promění v příjemnou zábavu. Zlepšujte si smysl pro rytmus s metronomem a cvičeními v režimu Coach nebo si jen zajamujte s hudbou přehrávanou ze smartphonu či notebooku. Vestavěný rekordér vám umožňuje svou hru nahrát a zhodnotit, kdykoliv chcete, navíc můžete audio (s doprovodnou hudbou či bez ní) snadno exportovat a sdílet. Své cvičení můžete posunout ještě dále díky bezplatné počítačové aplikaci Melodics™, která nabízí 40 lekcí a prostřednictvím placeného členství i neomezený přístup, až budete připraveni.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Na objednávku
64 490 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ekvalizér Ano
  • Kompresor Ano
Vlastnosti
  • Počet presetů 100
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ano
  • USB Ano
  • Vstup na SD Ano
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru