Video mixážní pulty

ROLAND V-4EX

Video mixážní pult / HN222478
Firma Roland kromě legendárních syntezátorů, digitálních pian a kytarových aparátů vyrábí také vybavení pro stále se rozrůstající trh s audiovizuální tvorbou. Roland V-4EX je All-In-One čtyřkanálový mixpult nové generace s nespočtem funkcí a efektů, které pozvednou vaši tvorbu o level výš. Mixpult navazuje na populární VR-4 a VR-8, došlo však k mnoha inovativním vylepšením v podobě výkonnějšího procesoru, lepšího audio rozhraní, USB streamingu a všechno uvidíte v reálném čase na vestavěném dotykovém monitoru. V-8HD pracuje s videem v kvalitě až 1080p HD.

V-4EX můžete připojit až ke čtyřem HDMI zařízením a v reálnem čase přepínat mezi obrazovými signály, proto je V-4EX vhodný pro USB streaming, filmovou produkci, sportovní a živé přenosy do TV. Kontrolér využijete i pro profesionální prezentace na konferencích nebo stage design velkých hudebních produkcí. Díky flexibilní konektivitě můžete dále připojit audio zařízení, MIDI zařízení či přístroj s HDMI konektorem. Také můžete promítat na obrazovku, do rekordéru, na plátno přes projektor nebo do počítače.

V-4EX disponuje robustním faderem a přehledným intuitivním ovládacím panelem díky němuž snadno nastavíte jednotlivé přechody mezi záběry, aplikujete na snímek efekty nebo s jeho pomocí kontrolujete kompatibilní software. Vše uvidíte na barevném dotykovém 4,3“ LCD displeji, který si můžete rozdělit až do čtyř samostatných částí. Zařízení disponuje také flexibilní konektivitou v podobě S-Video vstupu, RGB/HDMI/BNC vstupů, RGB/HDMI/BNC výstupů a USB portu.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
49 690 Kč Sleva platí do 29.02.2024
44 720 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Vhodné pro Kamery
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 4x HDMI, 1x RGB, 4x BNC, 1x 4-pin mini DIN, 2x RCA
  • Výstupy 2x HDMI, 1x RGB, 1x BNC, MIDI, USB
  • USB Ano
  • MIDI Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 225 x 296 x 105 mm
  • Hmotnost 2,6 kg
Země výroby
  • Země výroby Tchaj-wan
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru