Elektronické bicí sady

ROLAND VAD-103

Elektronická bicí souprava / HN233718
VAD103 je cenově dostupná plně digitální souprava, která zachycuje atmosféru a dojem tradiční akustické soupravy, doplněná dřevěnými korpusy s malou hloubkou, a představuje tak vstupní bod do řady V-Drums Acoustic Design. Udržujte nízkou hlučnost díky uznávaným dvouvrstvým síťovaným blanám Roland a chytrému systému vzduchového tlumení v kopáku a pak se do toho pusťte, když přijde čas na show. Zůstaňte soustředění díky zjednodušenému rozložení tomů nebo se projevte s kompletní sadou činelů. Velký buben a činelové pady modelu VAD103 můžete připevnit na běžné stojany k 18palcovému kopáku a vytvořit tak atmosféru klasické akustické soupravy a díky kompaktním rozměrům ji postavit kdekoli u sebe doma. Překročte hranice akustických bicích s modulem TD-07, který nabízí autentické soupravy pro každý hudební styl, hloubkovou editaci pro vytvoření vašeho charakteristického zvuku, vestavěný režim Coach pro rozvoj vaší techniky a připojení Bluetooth pro bubnování spolu s vašimi oblíbenými kapelami – streamovanými z telefonu, tabletu nebo počítače.

Nejnovější generace V-Drums
V roce 1997 byla společnost Roland průkopníkem elektronických bicích souprav, jak je známe dnes, a od té doby jsou V-Drums špičkou v oblasti inovací. V-Drums, které jsou často napodobovány, ale nikdy ne překonány, představují standard, podle kterého se poměřují všechny ostatní elektronické bicí soupravy, a VAD103 tuto tradici udržuje díky bezkonkurenční odolnosti, preciznímu snímání a zvuku, prvotřídnímu designu padů a technologii modelování vyvinuté během desetiletí výzkumu a vývoje. Jako součást uznávané řady V-Drums Acoustic Design prohlubuje zážitek z elektronických bicích díky korpusům ze skutečného dřeva a akustickému vzhledu bubnů. S VAD103 získáte skutečně vzrušující a jedinečný zážitek z bubnování – ne pouhou simulaci.

Větší pady, lepší pocit, menší rozměry
Obecně platí, že větší bicí znamenají lepší výkon – dokud si neuvědomíte, že vaše nová souprava plné velikosti zabírá více místa, než máte k dispozici. VAD103 představuje dokonalou rovnováhu mezi hratelností, velikostí padu a kompaktními rozměry. 18palcový kopák poskytuje uspokojivý „tlak“, když noha aktivuje kladívko, ale je záměrně mělký pro stísněné prostory. 12palcové pady pro snare a floor tomy a 10palcový rackový tom pad jsou dostatečně velké pro autentický pocit ze soupravy, ale zároveň dostatečně kompaktní, aby se vešly i do menších prostor. Činely hi-hat VH-10, které se montují na akustický stojan, dotvářejí akustický dojem, zatímco na 12palcové činely crash a 13palcové činely ride se hraje příjemně, aniž by zahlcovaly váš prostor. Zvolte si VAD103, jestli chcete soupravu, která je při hraní robustní, ale zároveň tak kompaktní, aby se vešla do každodenního života.

Tóny bicích pro každý žánr, skladbu a kapelu
Srdcem VAD103 je zvukový modul TD-07, který nabízí 25 bicích souprav připravených ke hraní. Každá souprava je nahraná profesionálními bubeníky ve špičkových studiích a oživená naší pokročilou technologií modelování, takže zní a reaguje stejně jako akustické bicí. Modul TD-07 nabízí sady s akustickými, elektronickými a perkusními zvuky, které máte na dosah ruky, když si chcete jen tak zabubnovat. A pokud chcete jít hlouběji, můžete si vymyslet a vytvořit až 25 vlastních souprav.

Nejtišší elektronické bicí široko daleko
Zjištění, že elektronické bicí umožňují připojit sluchátka a hrát správně, aniž byste rušili své okolí, je převratné. Ačkoli to může znít jako něco osvobozujícího, horší elektronické bicí jsou ohroženy hlasitým hlukem padů a vibracemi, takže i když máte pocit, že hrajete potichu, hluk se rozléhá po stěnách a podlahách. Pady VAD103 jsou navrženy tak, aby byly skutečně tiché a snižovaly hluk paliček a vibrace, aniž by se zhoršil dojem ze hry.

Bezkonkurenční pocit z revolučních síťových blan Roland
V polovině 90. let chtěli naši inženýři přejít od tehdejších pevných gumových padů a nabídnout něco, co by vypadalo a působilo více jako tradiční blány bubnu. Dvouvrstvé síťované blány Roland byly uvedeny na trh v roce 1997 a rychle se staly standardem pro elektronické bicí, ale ne všechny síťované blány jsou stejné. Zatímco jiné elektronické bicí soupravy používají jednu vrstvu síťoviny, síťované pady Roland používají dvě vrstvy pokročilého vlastního materiálu, které jsou precizně seřízené a navíc mají nastavitelné napětí pro přesný odraz, lepší odolnost a nižší hlučnost. A navzdory nespočtu napodobenin jsou stále volbou bubeníků, kteří vyžadují to nejlepší.

Streamujte audio a jamujte se svými oblíbenými kapelami
Každý z nás má nějakou oblíbenou píseň, se kterou by si rád zahrál. Zavřete oči, vezměte do ruky paličky a představte si, že jste na pódiu a hrajete před publikem. Modul TD-07 soupravy VAD103 vám poskytne stejné nadšení, i když hrajete sami doma. Díky připojení Bluetooth můžete připojit telefon, tablet nebo notebook a streamovat zvuk přímo do modulu. Spolu se zvukem uslyšíte i své bubnování – a najednou jste členem své oblíbené kapely. Zvuk z videí lze streamovat i přes Bluetooth, takže si můžete přehrávat výukové programy a rychleji se zlepšovat.

Režim Coach pro zdokonalení vašich dovedností
Ať už chodíte na lekce hry na bicí, nebo se učíte sami pomocí online výukových programů, budete si potřebovat udržet soustředění a neustále se zlepšovat. Trenérský režim VAD103 prověří vaše načasování a přesnost pomocí řady zábavných a poutavých výzev, které jsou od snadných až po těžké. Upozorňuje na to, co děláte správně a kde je třeba zapracovat, je to jako mít trenéra, který vás vede, kdykoli vezmete do ruky paličky.

Bezplatné online lekce hry na bicí s Melodics
Melodics™ je online výuková platforma, která krok za krokem rozebírá rytmus bicích a pomáhá vám ho zahrát v kontextu písně. Připojte svou bicí soupravu V-Drums k aplikaci Melodics prostřednictvím počítače nebo tabletu a přehrávejte si různé interaktivní lekce od úplných začátečníků až po experty, doplněné o pokyny, na čem je třeba zapracovat. Začněte s bezplatným přístupem ke 40 lekcím a možností upgradovat na další lekce, jakmile je budete potřebovat.

Nahrajte své bubnování během několika sekund
Modul TD-07 se připojuje přímo k počítači pomocí jediného kabelu USB a umožňuje snadné stereofonní nahrávání vašich vystoupení, ať už si je chcete zpětně poslechnout a zhodnotit svůj pokrok, nebo dokonce sdílet bubenický výkon s kapelou. A co víc, přes stejný kabel USB lze přenášet i MIDI.

Kopákový pedál, hi-hat stojan a snare stojan nejsou součástí balení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektronické bicí.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Od 28.5.2024
48 590 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Metronom Ano
Vlastnosti
  • Počet zvuků 143
  • Počet presetů 50
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ano
  • USB Ano
Příslušenství
  • Pedál Ne
  • Paličky Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru