Elektronické bicí sady

ROLAND VAD706 Pearl White V-Drums

Elektronická bicí souprava / HN230488
Sada bicích VAD706 dodává elektronickému bubnování úplně nový rozměr díky kombinaci špičkových technologií Roland V-Drums s řemeslnou zručností při výrobě špičkových akustických bicích. Tyto soupravy V-Drums Acoustic Design zahrnují digitální snare, ride činely a hi-haty, které přinášejí neuvěřitelně detailní hratelnost třem nejexpresivnějším nástrojům v soupravě. Nová generace modulu TD-50X nabízí nepřekonatelný zvuk, dojem a odezvu spojené s nástroji pro hloubkovou editaci, díky níž si můžete plně přizpůsobit svůj zvuk, a s profesionální konektivitou, která se vypořádá s jakoukoli situací. Použity jsou dřevěné korpusy plné velikosti a pokročilé snímací systémy, které zaručují ten pravý akustický dojem. A díky čtyřem ohromujícím provedením si můžete vybrat vzhled, který dokonale sedne vašemu osobnímu stylu a vkusu.

Nechte se okouzlit prvotřídním zážitkem ze hry

Souprava VAD706 nejenže zní a působí úžasně, ale je na ni i krásný pohled. S korpusy plné velikosti, dvoudílným hi-hatem, velkými činely, dvojitě vyztuženými chromovými stojany a čtyřmi nádhernými provedeními se tato špičková souprava pyšní charismatem, u kterého budete chtít strávit celý den a všem ho ukázat. Na výběr máte z provedení Gloss Natural, Gloss Cherry či Gloss Ebony, která nabízejí řemeslný vzhled mořené javorové dýhy a lesklého laku. Nebo svůj styl vyjádřete s působivým provedením Pearl White a jeho odvážným, nepřehlédnutelným vzhledem.

Prismatic Sound Modeling: pociťte ten rozdíl na vlastní kůži

Technologie Prismatic Sound Modeling v modulu TD-50X dokáže elektronickým bicím vdechnout život jako žádný jiný systém a samply o mnoha vrstvách nahrané ve studiích světové úrovně obohacuje o rafinované modelovací techniky pilované více než dvě dekády. Modul dokáže při každém úhozu vytvořit neomezenou škálu zvukových odstínů – po počátečním nástupu zvuku následuje komplexní směs bohatých harmonických tónů, stejně jako při hře na akustické bubny a činely. S modulem TD-50X hra na bicí nezná hranic, od jemných přeslechů a detailně artikulovaných tónů až po ty nejhlasitější a nejintenzivnější úhozy.

Digitální snare, ride a hi-hat

Naše přelomová technologie digitálních padů představuje obrovský skok ve vývoji elektronických bicích a poskytuje vaší hudbě nepřekonatelně hluboký rozměr. Precizní sestavy snímačů u virblu, ride činelu a hi-hatu pracují v dokonalé harmonii s modulem TD-50X a zachycují každičkou nuanci v úžasném rozlišení a do nejmenšího detailu. Díky bleskurychlé detekci můžete hrát přirozeně s použitím všech svých akustických technik, a třeba tedy tlumit ride činel dotykem prstu nebo bezproblémově přecházet mezi hraním na blánu, rimshoty a hraním technikou cross stick na virblu. Hraní na elektronický hi-hat dovádí k dokonalosti přelomový model VH-14D, který nabízí citlivost na dotek, variaci tónů a řešení pro hru v zavřené a otevřené pozici, jaké dosud nebylo k dispozici.

Přirozený dojem akustických bubnů

Souprava VAD706 je vybavená proslulými vícevrstvými síťovanými blanami Roland, které ve verzi se třemi vrstvami u virblu a floor tomu a dvěma vrstvami u rackových tomů poskytují přirozený odpor a odskok, který si můžete přizpůsobit svému individuálnímu stylu. Úhoz kladívka na speciálně navržený basový buben je úžasně uspokojivý, a to díky fyzickému odporu vzduchu, který dává vzniknout stejnému dojmu jako u akustického kopáku. Přirozenost je vlastní i tomům, jejichž korpusy z přírodního dřeva a tradiční držáky působí dojmem, který je od těch akustických až k nerozeznání.

Okamžitá radost z hraní

Představte si akustické bubny, které jsou ozvučeny, zpracovány a zmixovány ve studiu světové úrovně — přesně to získáváte při načtení presetu u modulu TD-50X. Tyto inspirativní soupravy vznikly ve spolupráci se špičkovými bubeníky a experty na nahrávání, a umožňují vám tak stiskem tlačítka zahrát jakýkoli styl od jazzu až po nejtvrdší metal.

Sestavte si svou vlastní bicí soupravu

Pokud chcete jít za hranice presetů, TD-50X vám umožňuje si zvuk přizpůsobit na každé úrovni — stejně jako u akustické soupravy. Můžete si rychle změnit ladění či tlumení nebo se ponořit do hloubky a od základu si vybudovat soupravu, u níž si vyberete ideální hloubku korpusu, typ blan, vlastnosti činelů a mnoho dalšího. Tuto soupravu si pak umístíte, do jakéhokoli prostoru chcete, a to s použitím technologie PureAcoustic Ambience, kde máte naprostou kontrolu nad typem místnosti, ozvěnou a dalšími parametry.

Dejte svému zvuku podobu s profesionální přesností

Po vyladění detailů své soupravy ji můžete dovést k dokonalosti pomocí působivé řady profesionálních studiových nástrojů. Upravte si nastavení mikrofonu pro různé prvky soupravy a zapojte do hry zvuky s ekvalizéry, kompresory a dalšími druhy zpracování. Pro přidání prostornosti a barvy se pak stačí obrátit na široký výběr vysoce kvalitních reverbů a multiefektů.

Výkonné připojení na vystoupení i do studia

Zadní panel je plný možností pro konektivitu a TD-50X je tak vždy připraven se vypořádat s praktickými požadavky jakékoli situace. Stereo XLR master výstupy a osm TRS direct out výstupů vám umožňují vysílat libovolné nástroje do audio konzole přes vyvážené připojení. Při počítačové hudební tvorbě můžete vysílat až 32 simultánních kanálů digitálního audia přes USB pro přenos zvuku v té nejlepší kvalitě. Model podporuje i MIDI rozhraní přes USB a tradiční pětikolíkové konektory.

Rozšiřte si možnosti

Použitím čtyř dodatečných analogových trigger vstupů modulu TD-50 můžete soupravu VAD706 snadno rozšířit s tím, jak porostou vaše potřeby. Vylepšete si sestavu o více činelových padů, další floor tom nebo malý trigger pad jako Roland BT-1. Anebo k ní přidejte další kopák pro dvojnásobně působivý dojem na scéně.

Váš osobní výukový asistent

Modul TD-50X je plný funkcí, které vám pomohou rozvíjet techniku a cvičení promění v příjemnou zábavu. Zlepšujte si smysl pro rytmus s metronomem a cvičeními v režimu Coach nebo si jen zajamujte s hudbou přehrávanou ze smartphonu či notebooku. Vestavěný rekordér vám umožňuje svou hru nahrát a zhodnotit, kdykoliv chcete, navíc můžete audio (s doprovodnou hudbou či bez ní) snadno exportovat a sdílet. Své cvičení můžete posunout ještě dále díky bezplatné počítačové aplikaci Melodics™, která nabízí 40 lekcí a prostřednictvím placeného členství i neomezený přístup, až budete připraveni.

Kopákový pedál, hi-hat stojan a snare stojan nejsou součástí balení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektronické bicí.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Na objednávku
201 990 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Metronom Ano
Vlastnosti
  • Barva .Bílá
  • Počet zvuků 900
  • Počet presetů 100
  • Barva výrobce Pearl White
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ano
  • USB Ano
Příslušenství
  • Pedál Ne
  • Paličky Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky