Bezdrátové nástrojové mikrofony

SAMSON AWXm Wind Instrument K

(1) Nástrojový bezdrátový set / HN215330
Bezdrátový systém pro dechové nástroje s miniaturním vysílačem, který se pomocí klipsu připevní přímo na korpus nástroje. Systém tak přináší nebývalou svobodu pohybu bez otravných kabelů, které spojují mikrofon s vysílačem u pasu.

Svoboda bez kabelů a vysílačů u opasku
Bezdrátový systém Samson AWXm pro dechové nástroje přichází s nejnovějším řešením bezdrátového setu pro dechové nástroje. Samson AWXm kombinuje miniaturní vysílač ATX, který se umísťuje přímo na korpus nástroje, s novým přenosným přijímačem AR99m, který nabízí 100 laditelných frekvencí včetně funkce pro skenování a výběr nejvhodnější frekvence v šířce pásma 24 MHz.

Miniaturní vysílač a dokonale uzpůsobený mikrofon pro dechy
Nový bezdrátový set Samson AWXm určený pro dechové nástroje, přináší skutečnou bezdrátovou svobodu bez kabelů a vysílačů za opaskem. Systém nabízí nejmenší vysílač na světě s označením ATX uzpůsobený k přímému uchycení na tělo nástroje. Kondenzátorový mikrofon HM60 je uchycen v miniaturním odpruženém držáku a díky flexibilnímu husímu krku jej lze snadno nastavit do ideální polohy. Mikrofon je uzpůsoben pro živou produkci a díky schopnosti sejmout signál s velkým akustickým tlakem (až 125 dB), se skvěle hodí na snímání žesťových a dřevěných hudebních nástrojů. Superkardioidní charakteristika zaručuje dokonalou izolaci od okolních nástrojů a 3bodové odpružené uložení vložky minimalizuje sejmutí povrchových ruchů a vibrací. Vysílač je osazen dobíjecí lithiovou baterií s výdrží až 8 hodin.

100 laditelných kanálů a skenování okolního prostředí
Nový přijímač AR99m se může pochlubit špičkovými parametry a moderními funkcemi. Systém přenáší audio signál s vysokým rozlišením až na vzdálenost 75 metrů. Přijímač je osazen třemi výstupy s konektory XLR, Jack 6.3 mm a Jack 3.5 mm, takže poskytuje dokonalou flexibilitu pro propojení s mixážním pultem, nebo zesilovačem. Dokonale čistý přenos zaručuje 100 laditelných kanálů a funkce skenování okolního prostředí s výběrem frekvence s nejčistším přenosem. Díky vestavěnému USB vstupu pro připojení bezdrátových setů Samson z řady XPD nabízí, po připojení setu XPD (prodáván samostatně), přijímač AR99m rovněž 2kanálový provoz.

Dejte sbohem vašemu starému mikrofonu s kabelem, nebo setu s vysílačem u opasku a zažijte skutečnou svobodu bez kabelů s novým bezdrátovým setem Samson AWXm.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat bezdrátový systém.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Expedujeme zítra Všechny možnosti doručení
9 990 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Montáž 19" Ano
Vlastnosti
  • Počet kanálů 100
  • Frekvenční rozsah 50 Hz - 15 kHz
  • Systém UHF
  • Externí anténa Ne
  • Napájení vysílače Li-Ion baterie
Vstupy a výstupy
  • Výstupy XLR, Jack 6,3 mm TS, Jack 3,5 mm TS
Příslušenství
  • Obsah balení Vysílač ATX, přijímač A99m, napájecí adaptér, držáky do racku
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru