Ušetřete na nákladech! Doprava zdarma!
Logo
Precision Bass

Sandberg California VM2 4 MT BKB MFB

Elektrická baskytara / HN210130
Domluvte si schůzku dle času, který vám vyhovuje. Bude se vám věnovat náš specialista na Sandberg produkty a zodpoví všechny vaše dotazy přímo na prodejně Praha - Modřany.
Elektrické baskytary Sandberg California VM jsou nástroje vycházející z léty osvědčeného designového konceptu Precision Bass. Stejně jako ostatní nástroje Sandberg, i tyto jsou vyráběny v Německu, a to ze zcela prvotřídních materiálů týmem velmi zkušených kytarářů. O kvalitu se zde skutečně netřeba bát.

Tělo této baskytary je vyrobeno z evropského jasanu, krk je vyroben z kanadského javoru. Přišroubován je pomocí šesti šroubů, díky kterým je uložen ve zcela přesné poloze. Hmatník je javorový a naleznete na něm 22 pražců.

Baskytara je osazena dvěma snímači typu humbucker, konkrétně jde o modely Sandberg Powerhumbucker. Tyto nabízí jak standardní „PB“ zvuk, tak i něco navíc, právě díky kobylkovému humbuckeru. Na upravení zvuku lze použít potenciometr hlasitosti, Balance, pasivní tónovou clonu a aktivní dvoupásmový ekvalizér. Ten lze ale ze signálové cesty vyřadit pomocí push/pull Volume ovladače, ovladač Treble tak pracuje právě jako Tone. Kobylka je typicky pevná s oddělenými kameny vyrobená firmou Sandberg. Na druhé straně kytary nalezneme ladicí mechaniky Sandberg.

Sandberg California VM jsou nástroje, které jistě osloví nejen všechny příznivce zvuku Precision Bass. Za danou cenu dostanete opravdu top baskytaru.

Firma Sandberg nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nakonfigurovat si podle svých požadavků vlastní nástroj. Využijte této možnosti a postavte si svůj originál. Konfigurátor vám vygeneruje unikátní kód, který nám můžete zaslat a my vám nástroj naceníme a zjistíme další podrobnosti. Konfigurátor naleznete na stránkách výrobce.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou baskytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
42 790 Kč Sleva platí do 30.03.2025
37 660 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 1x Volume, 1x Bass, 1x Treble, 1x Balance 
Vlastnosti
  • Barva výrobce Blackburst 
  • Barva Černá 
  • Povrchová úprava Mat 
  • Typ baskytary PB 
  • Počet strun
  • Profil krku
  • Menzura 864 mm
  • Rádius 14 "
  • Počet pražců 22 
  • Šířka nultého pražce 39,5 mm
  • Elektronika Aktivní 
  • Konfigurace snímačů H-H 
  • Model snímačů 2x Sandberg Powerhumbucker 
  • Ladicí mechaniky Sandberg 
  • Hardware Černý 
Materiál
  • Tělo Jasan 
  • Top Neobsahuje 
  • Krk Javor 
  • Hmatník Javor 
Příslušenství
  • Kufr Ne 
  • Pouzdro Ano 
Země výroby
  • Země výroby Německo 
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky