S otevřenou mechanikou

SANKYO CF 201 RBE

(1) Příčná flétna / HN180029
Japonská firma Sankyo byla založena v roce 1968 třemi nadšenci se společnou vizí a cílem – posunout výrobu fléten na opravdové umění. Od tohoto předsevzetí, které se odráží ve vizuálním zpracování a špičkových zvukových vlastnostech fléten, za celou dobu existence neustoupila. Jejich nástroje tak po právu patří mezi první volbu mnohých profesionálních flétnistů.

Stříbrné flétny od japonské firmy Sankyo jsou vysoce ceněné pro své pevné jádro, které hráčům poskytuje naprostou svobodu hudebního vyjádření. Nabízí krásný, čistý, tón vynikající silou, hloubkou a skvělou zvukovou projekcí.

Řada CF 201 představuje příčné flétny se stříbrnou hlavicí, postříbřeným tělem a mechanikami. Konkrétně tento model disponuje otevřenými klapkami, E mechanikou, H nožkou a vysunutým G systémem, který je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě. Klapky a náustek jsou designované tak, aby jejich rozměry a vlastnosti poskytovaly hráčům maximální komfort. Balení obsahuje pouzdro a vytěrák.

Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vlastnosti
  • Ladění C
  • Klapky Otevřené
  • Typ mechaniky Vysunuté G
Materiál
  • Materiál Pakfong/Stříbro
Příslušenství
  • Obsah balení Pouzdro, vytěrák
Země výroby
  • Země výroby Japonsko
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky