Rackové a desktop

SEQUENTIAL Prophet Rev2 16-v Module

Syntezátor / HN181048
Prophet Rev2 je vylepšenou verzí moderní klasiky Prophet 08 Polysynth z roku 2007. Všechny klíčové funkce zůstaly beze změny, zvětšila se polyfonie, rozšířil modulační matrix, všechny typy vln lze nastavit na obou oscilátorech, vylepšily se možnosti digitálních efektů i sekvencéru. Všechny knihovny pro Prophet 08 budou navíc znít stejně i na Prophet Rev2 a lze je obohatit o nové funkce.

K dispozici je šestnáct hlasů polyfonie s digitálně řízenými oscilátory, takže se nemusíte bát komplexních akordů. Syntezátor lze také využívat jako dva různé nástroje s osmi hlasy.

Na každý hlas lze aplikovat resonantní, 2/4 – pólový LP Curtis filtr. Tyto filtry se používaly nejen v původním Prophet 08, ale také v nástrojích ze sedmdesátých a osmdesátých let a jsou zárukou tlustého a úderného zvuku.

Ke zvukové variabilitě nově přispívá možnost měnit pulsní šířku všech typů vln (pila, trojuhelník, čtverec, pila+trojúhelník). Vlnový průběh lze nastavit buď manuálně nebo ho modulovat pomocí LFO či jiných zdrojů.

Efektová sekce nabízí reverb, delay (standard a BBD), chorus, phase shifter, ring modulátor a zkreslení. Různé efekty lze v režimech Stacked nebo Split voice aplikovat na různé layery a lze je modulovat prostřednictvím modulačního matrixu. Ten je oproti původnímu modelu snadno ovladatelný, větší a nabízí mnohem více modulačních zdrojů i cílů.

V režimech Stacked a Split voice funguje také sekvencer s šedesáti čtyřmi kroky a šesti notami na krok. Každý layer tak může mít jinou sekvenci, což oceníte především při skládání. Sekvencér zároveň v gateovaném režimu funguje jako modulační zdroj s možností vytvořit až čtyři šestnáctikroké sekvence pro komplexní modulaci. Nechybí pokročilý arpeggiator a vše lze samozřejmě synchronizovat s externím MIDI zdrojem.

Veškeré funkce syntezátoru lze ovládat z předního panelu, k dispozici je 512 továrně nastavených presetů a dalších 512 uživatelsky přepisovatelných programů. Pro komfortní pocit ze hry nechybí prémiová, polovyvážená klaviatura s rozsahem pěti oktáv, dynamikou a aftertouch.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Skladem
53 690 Kč
Cena včetně DPH
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru